Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tarskereson is gonoszak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarskereson is gonoszak a lanyok es csak ott is, ugyanugy mint a valo eletben, hogy csak a kulso es az anyagiak erdeklik oket egy pasinal vagy ott mar inkabb a belso ertekek lesznek a lenyegesek? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 11:08
 1/6 Antimod ***** válasza:

Ne vedd egy kalap alá őket. Vannak ilyenek és olyanok is, kb. olyan arányban, mint a "való életben".

Más kérdés, hogy egy adatlap valamivel árulkodóbb, mint az, ha látsz egy lányt az utcán.

2012. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ott is gonoszak a lányok. Keress inkább megértö fiut magadnak. L
2012. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom -ha már ennyire nőgyűlölő vagy-, hogy válts nemi preferenciát és szeresd a fiúkat. Ők majd imádni fogják a ronda képedet és nem fogja zavarni őket, hogy nincs egy lyukas garasod sem.
2012. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Társkeresőn is k*csög a többségük, csak sokkal jobb esélyekkel indulsz, hogy kiszűrd őket adatlap alapján, mint a való életben. Nem kell feladni, én sem vagyok szép, meg annyira gazdag sem (bár viszonylag jó állásom van), de társkereső segítségével sikerült találni egy olyan nőt, aki ha nem is a "jó" kategóriába esik, de nálam mindenképpen jobbnak mondanám, és nem kell szégyenkezzek miatta a barátaim előtt, és még szeret is.
2012. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a tarskereso az egyetlen hely, ahol a normalis lanyok is a kulsot nezik. Elvegre mi mast tehetnenek? Az, hogy leirja magarol, hogy szeret fozni, es hogy kedves, nem jelent semmit. Ez szemelyesen es nemi ido elteltevel igazolodik be, vagy eppen pont az ellenkezoje. Netes tarskereson szamomra a kep a lenyeg, meg persze a leirast is elolvasom, hogy dohanyzik-e es a tobbi. Ettol meg nem vagyok gonosz, csak ha valaki aszexualis szamomra, akkor az lehet akarmilyen kedves. (egyebkent akkor is szivesen talalkozok az illetovel, ha elso blokkra nem tetszik, de mondjuk humorosan, es ertelmesen ir)
2012. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt ti is elhiszitek, hogy nem számít a külső? Komolyan ti feltudnátok izgulni egy számotokra csúnya lányra? Ha nincs meg a testi vonzódás akkor mi értelme?

Természetesen fontos a belső is, nálam ez döntő szempont. Van egy jó csaj, szép arccal, nagy mellekkel, b@aszhatja ha egy nagy nulla belül... csak dugásra fog kelleni. Szóval nem azt mondom, hogy nem számít a belső, mert számít, csak az külső is ugyanolyan fontos. Tudjátok a mondást, a külső megfog a belső megtart...

2012. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!