Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tudnátok tanácsolni ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnátok tanácsolni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány, akit nemrég ismertem meg. Eleinte csak beszélgettünk, de utána már több is volt. Nem feküdtünk le egymással, de csók volt. Majdnem lefeküdtünk egymással, de nem akartam, mert ittas volt. Van barátja. Azt állítja, hogy szereti, és nem tudja, hogy mi van vele, amikor velem van, nem csinált még ilyet (mondjuk nemrég óta van együtt a sráccal.) Vagyis ez volt, de megbeszéltük, hogy csak barátok lehetünk. Ami néha ment, néha nem. Voltak pillanatok, amikor a lány elgyengült és nagyon bizonytalan volt. Azt mondta, hogy a biztosat nem fogja kidobni a bizonytalanért. De éreztem rajta, hogy akar. Tudja, hogy mit érzek iránta. Viszont mostanában nem érzem rajta, hogy többet akarna tőlem barátságnál. Most már csak barátilag közeledik felém, bármit teszek. Volt olyan régebben, hogy elmentünk bulizni és féltékeny volt, ha más lánnyal beszélgettem. Mondtam, hogy lehet nem tudok a barátja lenni, erre ő azt mondta, nem akar elveszíteni, mint embert, mert fontos vagyok számára.

Viszont én nem tudok csak a barátja lenni, nekem ez így rossz. Mit tegyek? Várjak még? Vagy hagyjam? Szerintetek lesz még ebből valami? Csináljak úgy, mintha barátok lennénk, hátha összejön? Vagy mit gondolhat ez a lány?



2014. ápr. 6. 14:20
 1/3 anonim válasza:
Szia.:)véleményem szerint akkor a ti baráti kapcsolatotok ilyen "se veled,se nélküled" dolog.szerintem viselkedj te is barátként és ne próbálkozz,mert ha van barátja valoszínu hogy nem azért jött össze vele hogy utánna megcsalja.menj bulizni és ismerkedj meg lányokkal. :) de ne vidd magaddal ezt a csajt! és NE várj rá mert nem éri meg. :)
2014. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! De akkor miért csalta meg velem a barátját? Erre ő sem tudott válaszolni...... :P
2014. ápr. 7. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Pusztán a kölcsönös vonzalom miatt alakult ki köztetek több, mint barátság. Teljesen normális, hogy aki párkapcsolatban él, annak is olykor megtetszik valaki, az más kérdés, hogy

-mennyire veszi komolyan a kapcsolatát

-mennyire szereti az illetőt

-tudja e türtőztetni magát

Nyilván ez neki nem működött, lehet, hogy a párjával sincs olyan érzelmi szinten, vagy még nem tudtak olyan erős köteléket kialakítani, hogy uralkodni tudjon magán.


Ha most már csak barátként viselkedik veled, akkor döntött. Ebből párkapcsolat nem lesz, és szerintem ne is próbálkozz. Más az eset, ha nagyon szeretnél vele komoly, hosszú kapcsolatot, akkor ezt a dolgot tisztázd vele, hogy mik az érzései irányodban, de ez esetben is csak akkor közeledj vele, ha hajlandó szakítani a jelenlegi párjával!

Mindenképp fontos, hogy tisztázzátok a dolgokat és ahhoz tartsátok magatok mindketten, különben ebből se barátság, se más nem lesz.

2014. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!