Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Nektek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nektek volt már ehhez hasonló szituációtok? (részletek lent)

Figyelt kérdés
1 hónapja randizgatok egy lánnyal (ő 20L én 24F), kb. 8-szor találkoztunk, jól érezzük magunkat egymással. A lényeg hogy nemrég vesztette el az édesapját, és érthető módon még nem tette túl magát a tragédián. A legutóbbi találkozásunkkor elmondtam neki az érzéseimet vele kapcsolatban. Azt válaszolta, hogy úgy érzi még nincs felkészülve egy komoly kapcsolatra, nem tudna 100%-ot nyújtani és ezért nem akarna megbántani. Megértem, mert nem lehet egyszerű dolog ezt feldolgozni lelkileg, de megbeszéltük, hogy ugyanúgy találkozni fogunk. Én türelmes leszek, mert nekem kell ez a lány és nem akarom megbántani, vagy fájdalmat okozni neki. Ti voltatok már hasonló szituációban? Vajon mennyi idő kell az embernek túltennie magát ezen?
2009. dec. 19. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 7éve halt meg apukám. Ezen nem nagyon teszi túl magát az ember.csak egy idő után gyengül ez az érzés. Nekem volt és van is barátom. Szerintem neki is szüksége van valakire akire támaszkodhat. Vagy nem tudom,mindenki máshogy éli ezt meg. De nekem úgy könnyebb volt.
2009. dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
na figyu,ez nem baszogatásnak szánom, sokalinkáb JOTANACSNAK,sokmindent megéltem mán,és sokmindenre rájötem.Egy igaz kapcsplat alapj a tiszti,önzetlen szeretet,mikor képesvagy valakit önzetlenül szeretni,még magadtolis jobban!Ha képesvagy igy szeretni,tiszta szivböl,tioszta lélekböl(necsak mond,hagyd hogy átjárjon a szeretet!)akor teleszel a legboldogob,és akormán nemfog számitani hogy menyitkel várniod!És akit igy szeretnek az érzi,elönti a szeretet és hamar eljön bene az elhatározás hiogy nekedadjon mindent,mindenét... Ha azon görcsölsz hogy mikorleszmán szex aszt érezni fogja,mégtöb nyomés fog ránehezedni,és még késleltetheti inkáb a dolgot!!!Fogod meg,probáld ki,nemfogod megbánni.
2009. dec. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves előző. Tudsz te írni?

Kedves válaszoló. Én nagymamát veszítettem el nemrég. Valahogy egyáltalán nem fájt az elvesztése. :-/ De egy apát elveszíteni sokkal rosszabb. Éreztesd benne, hogy te mindentől megvédenéd, és, hogy támaszkodhat rád. Az ember ennél fogva, gyorsabban túl teszi magát rajta :)

2009. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudok,csak a hejesirásom kicsit nagyon pocsék!:-) nyugi tisztába vagyok vele,pláne hogy fojton közlitek velem minden válaszom után, (totál mindha egy magyarorán lennék),köl probálok hejesen irni, csak most tanulom a magyart,és még nemigazán megy,meg hát nehézis alapbol a nyelvetek!deamugy kösz.:-)
2009. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En peldaul az apamat ugy vesztettem el h egy mas novel csalta meg anyamat. Most is felevente 2-szer latom mert mas orszagba van. Nekem egy jo 8 honap kellett ahhoz h ezt feldolgozzam. Mondjuk 8 eves voltam szoval meg kicsi :|. Aztan az apai agrol vesztettem el nenemet aki meg keresztanyam is volt. Akkor nem sirtam es nem is nagyon fogtam fel. Csak egy ido utan kezdtem el erezni a hianyat. Szerintem egy jo evet biztos adj neki. :| Ne nagyon kivanj tole semmit :)
2009. dec. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem viselkedj vele sokkal gyengédebben, de ne úgy, mint egy félkegyelművel, hanem legyen vele tisztában, hogy nagyon figyelsz most már, és ha olyan van, akár éjjel háromkor is hívhat. Fontos, hogy úgy is nézhessen rád, mint egy igaz barátra. Ha látni fogja, hogy elsősorban ő a fontos - az, hogy megnyugodjon, hogy túltegye magát rajta -, és nem pedig az, hogy most neked ő kell, mint nő, akkor biztosan összejön a dolog. Szerintem.
2009. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!