Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez az új hozzáállás, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az új hozzáállás, hogy a nőknek nincsenek érzéseik? Régen, mintha fordítva lett volna ez a sztereotípia.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 09:25
1 2
 1/18 Szöszi lány ***** válasza:
48%
:O Miért ne lennének érzéseink?
2014. ápr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy érzem,hogy vannak. Csak mostanában elég sokszor szembesültem vele,hogy a nőket gyakran tartják érzéketlennek.
2014. ápr. 8. 09:28
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
Már hogyne lennének érzéseink....ekkora butaságot :(
2014. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Vannak, de például a párkapcsolatokban szívtelenek, vagy ilyesmi.
2014. ápr. 8. 09:34
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
A nők elférfiasodnak a férfiak elnőiesednek.Média hatása.Hozzátenném,hogy tisztelet a kevés kivételnek!
2014. ápr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

mert a nők racionálisabbak, anyagiasabbak, érzéketlenebbek. legyél munkanélküli, 100 nőből 70 lelép.


30+F

2014. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Vannak, és ezt érzik: Legyen nekem jó, mert megérdemlem. Ez is egy érzés.
2014. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Én speciel azt érzem, hogy mekkora szerencsém van, amiért vannak olyan férfiak, akik szerint nem minden nő és úgy alapjában a női nem önző, anyagias, érzéketlen. Mert ha az lennék, akkor nem tudom, miért tartottam volna ki már öt éve egy olyan kapcsolatban, ahol nekem kellett segíteni pl. a kocsija részleteinek a törlesztésében, vagy finanszírozom a havi költségeinket jelenleg is kb. fele-fele arányban. Vagy vettünk közös kutyát az én pénzemen.
2014. ápr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
6-os: A negatív tapasztalataidat kivetíted a női nemre. Ismered a nők 70%-át? Én is kivetíthetem ilyen alapon az én tapasztalataimat a férfiakra? Mert akkor ti is 70%-ban érzéketlen, megcsaló, bántalmazó, szexuálisan zaklató állatok vagytok. DE persze tudom, hogy ez nem jellemző a férfiak többségére, csak eddig nem normálisokba futottam bele. Komolyan, hogy lehet azt gondolni, hogy ennyire egyforma mindenki? Mi ez az agybaj?
2014. ápr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
A sikertelen bétahímek szokásos napi hisztije. Akik rondák, csórók, kisebbségi komplexusosak, de szerintük alanyi jogon jár nekik a kedves, szép, megértő barátnő, akinek taposhatnak a fején, és akiért nekik abszolút semmit nem kell tenniük. Hozzászokhatnátok, hogy ez a fajta nagyon tenyészik errefelé, még szerencse hogy ez sem tükrözi hitelesen a férfiakat, mert akkor meg mindegyikük töketlen, siránkozó lúzer lenne. A női szívtelenség meg itt azt takarja, hogy senkinek sem kell óvodás módjára viselkedő, gyermeteg férfi.
2014. ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!