Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány elutasitott, de megmond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány elutasitott, de megmondtam neki, hogy meg fogom még próbálni, mit gondolhat?

Figyelt kérdés

A lány elutasitott, igazából olyasmi okkal, hogy most nem akar kapcsolatot senkivel, mert régebben többször megbántották. De megmondtam neki, hogy meg fogom még próbálni, nem szoktam feladni az álmaimat, mert nekem ilyen lány kell.

Szerintetek mit gondolhat?


2014. ápr. 9. 23:27
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és persze erre nem mondott semmit, a viszony azóta is baráti
2014. ápr. 9. 23:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy még egy hülye aki beállt a sorba.
2014. ápr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát, pedig mikor eléálltam, kicsit meghatódott könnyekig, szal senki ne mondja, hogy nincs ott valami
2014. ápr. 9. 23:47
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

De, van ott valami, egy nagy sor elötted. Legalább annyit tudj meg hányadik vagy és van e értelme várakozni.

Elözhetsz a sorban ha részt veszel a lelkiápolós játékában és nonstop képes vagy hallgatni hogy őt hogy megbántották és kihasználták az elöző pasik meg az élet, meg a barátnők, a tanárok, a szülők is gonoszak, meg úgy általában a világ, de lehet még egyszer a földönkívüliek is elvitték.

Ezt hallgatod 2 hónapon át csendesen bólogatva akkor van esélyed nőhöz nyúlni, két hónap után majd kapsz egy puszit.

Huu de jó, szóval csak hajrá.

2014. ápr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen mindig szánalmas, kétségbeesettnek, lúzernek fog gondolni. Az is vagy.


25\L

2014. ápr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!