Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, megválaszolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, megválaszolnátok egy kövér nő kérdését?

Figyelt kérdés

Felnőtt létemre eléggé tapasztalatlan vagyok a férfiak terén.

Nehezen vetem le a kövérségem miatti gátlásaimat (170cm/100 kiló), ezért ha odajönnek hozzám ismerkedni egyrészt elég bizalmatlan vagyok, másrészt bevillan, hogy "a szamár is jó" kategória lehetek, harmadrészt akkor sem tudom nagyon elengedni magam, ha az illetőt láthatóan nem zavarja a kövérségem.


Tehát a kérdés, ha valaki ismerkedés céljából (pl. szórakozóhelyen) odamegy egy kövér nőhöz, van esély, hogy csak azért teszi, mert "más már nem jutott", vagy mindenképp az van, hogy ez a típus jön be?


Cserébe viszont: akinek egyébként nem nagyon jön be ez a típus, azt esélyem sincs megismerni? Kösz a válaszokat.

(36/n)


2014. ápr. 12. 22:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a teltebb nők jönnek be, csontvázhoz oda se megyek.
2014. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A teltebb csajok nagyon cukik :) 26/f
2014. ápr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Akinek nem jön be a te stílusod, ilyen céllal oda se menne hozzád! Tehát ha oda megy valaki hozzád,ilyen céllal annak bejössz és nincs mit filóznod rajta, persze benne van a pakliba hogy fogadást vesztett az ürge vagy ilyenek .. :)
2014. ápr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nem jön be ez a típus az nem fog úgy állni hozzá, hogy "más már nem jutott". Inkább hazamegy és maszturbál vagy elmegy egy prostihoz.

Tehát ebből az következik, hogy aki odamegy hozzád annak bejössz.

2014. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Amíg nem fogadod el és nem szereted meg magad,addig szerintem veszett fejsze nyele
2014. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

ebben van igazság, nyilván. (most is azt írnám legszívesebben, hogy "vagy amíg le nem fogyok" :)) ).

köszönöm az eddigi válaszokat, igyekszem észben tartani.:)

2014. ápr. 12. 22:39
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem irhatnál kiváncsi vagyok rád
2014. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"vagy mindenképp az van, hogy ez a típus jön be? "

Ez szinte biztos.


Itt jobban tudsz a témáról dumálni, nők-férfiak vegyesen lógnak a topikon:

[link]

2014. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ha egyáltalán nem jönnél be nekik, nem mennének oda hozzád.

Viszont kérdeznék valamit: az írásodból számomra az derül ki, hogy téged zavar a kövérséged. Megpróbáltál már változtatni rajta, próbáltál már lefogyni?

Ha nem, miért nem? Ha igen, miért nem sikerült?

2014. ápr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Persze, próbáltam. Ilyen szempontból világraszóló marha vagyok, mert még egyszerű is lenne, nem vagy nagyétkű (sőt), zsíros ételeket nem szeretem, viszont sajnos a csokoládét nagyon.

Mindig egy ismerkedés kezdetén próbáltam sebtében fogyni és szaladtak is lefelé a kilók, ahogy elhagytam a csokit. De a csalódás után visszajött a csoki és így tovább, és így tovább. Szóval tényleg csak az a baj, hogy hülye vagyok. :)

2014. ápr. 12. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!