Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, megválaszolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, megválaszolnátok egy kövér nő kérdését?

Figyelt kérdés

Felnőtt létemre eléggé tapasztalatlan vagyok a férfiak terén.

Nehezen vetem le a kövérségem miatti gátlásaimat (170cm/100 kiló), ezért ha odajönnek hozzám ismerkedni egyrészt elég bizalmatlan vagyok, másrészt bevillan, hogy "a szamár is jó" kategória lehetek, harmadrészt akkor sem tudom nagyon elengedni magam, ha az illetőt láthatóan nem zavarja a kövérségem.


Tehát a kérdés, ha valaki ismerkedés céljából (pl. szórakozóhelyen) odamegy egy kövér nőhöz, van esély, hogy csak azért teszi, mert "más már nem jutott", vagy mindenképp az van, hogy ez a típus jön be?


Cserébe viszont: akinek egyébként nem nagyon jön be ez a típus, azt esélyem sincs megismerni? Kösz a válaszokat.

(36/n)


2014. ápr. 12. 22:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 160 kilóról fogytam le 80-ra. Átéltem a kövérséget bőven, így nem szeretem a kövér nőket. Az új életemben a kövérséget undorító dolognak tartom.
2014. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Az a "baj" (ami nem baj, csak a saját szempontomból), hogy én a jelenlegi életemben is. :D
2014. ápr. 12. 23:19
 13/20 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá.
2014. ápr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2014. ápr. 12. 23:32
 15/20 anonim ***** válasza:

Csak megerősíteni tudom, hogy vannak, nem is kevesen, akiknek az ilyen alkatú nők jönnek be. Nem azért, mert "más nem jut" hanem mert egyszerűen az ilyenekhez vonzódnak. Én is :)


36/F

2014. ápr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszi. Még a végén kiderül, hogy tényleg sokan vagytok:) Eddig ezt nem vettem észre.
2014. ápr. 13. 01:16
 17/20 anonim ***** válasza:
valakik erre gerjednek örülj neki, nem kamu :D
2014. ápr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Te tényleg "világraszóló marha vagy" ahogy írtad. Én ha oda is mennék hozzád, de megneszelném hogy ilyen a gondolkodásod, szó nélkül otthagynálak, az is biztos!
2014. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
És szerinted miből neszelnéd meg? Kedves vagyok, jókedvű, állandóan mosolygok, jó a humorom, senki nem neszel meg semmit, de attól még, hogy kövér vagyok, nem kell szeretnem a zsírpárnáimat, még akkor se, ha nem tudok lefogyni. Ha pedig szó nélkül otthagysz egy nőt, azzal magadat minősíted (akkor is, ha szerinted a nőt).
2014. ápr. 14. 21:24
 20/20 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy nálad már nem csak szimplán arról van szó, hogy zsírpárnáid vannak és ez nem néz ki jól... Ez a túlsúly olyan jelentős, hogy már az egészséged forog kockán konkrétan... Mivel most 100 kiló vagy, nyilvánvaló, hogy fogsz még nagyobbra is hízni. Ez egészségtelen! Le kell fogynod! És amúgy, most hogy írod, hogy nem is eszel nagyon sokat mégis kövér vagy, (gondolom csokiból csak nem egy 1 kilót zabálsz minden nap) simán lehet, hogy valami hormonális problémád van! Menstruálsz rendesen? Vag szültél és szülés után lettél ekkora?
2014. ápr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!