Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem válaszol az üzenetei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol az üzeneteimre?

Figyelt kérdés
Akivel randizok, alig válaszol az üzeneteimre. Reggel beböfög néhány sort. Aztán délután. Most láttam, hogy délben megnézte az üzenetemet, és fél órával később töltött fel magáról képeket. Este talizunk. :/
2014. ápr. 17. 13:22
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:
múltkor szóltam azért neki személyesen, hogy amikor először találkoztunk, írtam sms-t, és ő fb-n jelentkezett napokkal később, meg volt lepődve, annyit mondott sok volt a dolga...
2014. ápr. 17. 14:32
 32/60 anonim ***** válasza:

Hát azért napokig nem kellene eltűnni, főleg, ha

valakivel párkapcsolati szándékai vannak az embernek.

Lehet szigorúnak tűnik, de velem ezt egyszer játszhatja

meg valaki, akkor szólok, hogy azért nem évek múlva vá-

rok választ az üzenetre, és ha mégegyszer előfordul,

akkor ennyi volt. Nem érek rá játszadozni.

Egyébként pedig nem dolgozott 96 órát egyhuzamban, ugye? ...

2014. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:
nem dehogy. nem dolgozik annyit. korán kel, azt megértem, gondolom korán fekszik, de azért egy jó éjt vagy valami jól esne, eleinte írtam neki este, elolvasta és másnap válaszolt. azóta azt a szokásomat befejeztem.
2014. ápr. 17. 14:38
 34/60 anonim ***** válasza:
aki rád van mozdulva, hamar jelentkezik. utólag ha visszajátszom a korábbi viszonyaimat, mindnél így volt.
2014. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:
de mostanában esténként teljesen eltűnik, és ez azért kissé félre érthető....
2014. ápr. 17. 14:39
 36/60 A kérdező kommentje:
34! Lehet rajta látni, hogy külsőre bejövök neki, jól is érezte magát velem. Láttam rajta, mondta is. Dícsérte a külsőm többször is. De ezek a dolgok...
2014. ápr. 17. 14:40
 37/60 anonim ***** válasza:

És azon nem gondolkoztál, hogy valaki mást találj?

Mert egyre inkább arra a véleményre jutok, hogy tényleg

nem hozzádvaló.

Irodai munka mellett simán tudsz beszélgetni (gondolom

most is "dolgozol") :)

2014. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:
most is igen, van amikor nem a gép előtt ülök, de ilyen rossz időben bekényszerülök...
2014. ápr. 17. 14:42
 39/60 A kérdező kommentje:
amíg eltűnt jó néhány hónapra, addig volt valakim, de őt sem érdekeltem, szóval, nem tudom mi legyen... mindig ilyenekbe botlok.
2014. ápr. 17. 14:43
 40/60 anonim ***** válasza:

Van nem egy barátom/barátnőm, akikkel szoktam beszélgetni

este is. Viszont amikor este nincsenek, az 99%-ban azt

jelenti, hogy valahová mentek, és nem egyedül (lehet

csak az ágyba)....

2014. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!