Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem válaszol az üzenetei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol az üzeneteimre?

Figyelt kérdés
Akivel randizok, alig válaszol az üzeneteimre. Reggel beböfög néhány sort. Aztán délután. Most láttam, hogy délben megnézte az üzenetemet, és fél órával később töltött fel magáról képeket. Este talizunk. :/
2014. ápr. 17. 13:22
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:

Azért majd lehet kiváncsiskodni, mire jutsz az estével?

Persze, nem ránk tartozik, de úgy információ/tapasztalat-

szerzés céljából, ha esetleg megosztanád az eredményt...

megköszönném :)

2014. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:
pont azt akartam írni, hogy amint gépnél leszek megírom mi történt. :) és köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2014. ápr. 17. 15:26
 53/60 anonim ***** válasza:

Szóval így csap le egy 30+ férfi egy randipartnerével elégedetlen hölgyre a gyakorin... :)

El kell ismernem szépen csinálta idáig :)

2014. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


A 21-es válaszolónak volt némi igaza. Nagyon hosszú fáradt útról jött el hozzám, beültünk egy helyre, beszélgettünk, mondta, nem szeret folyton pötyögni, nem is nagyon a szavak embere, főleg nem neten. Kora este mikor indult, felhívott, hogy jön. Most is nagyon udvarias, kedves volt. És megdicsért, mikor mellé ültem, zavarba is jött. Akkor jöttem rá, hogy félénk. És nekem ilyen férfival még nem volt dolgom, valószínűleg picit türelmetlen voltam. Éjszakai eltűnések: sokszor este végzett a munkával,utána elintézte a dolgait, otthon már nem ment fel a netre,mivel nincsen adatkapcsolata, ezért írt mindig reggel. Kaptam egy apró ajándékot, és megint csak azt ismételte, jól érzi magát a társaságomban és megint nagyon örült hogy láthatott. Majd elcsattant a csók is, de ebbe már nem megyek bele részletesen... :) Ui.: Mondta, próbál többet írni, ahogy az ideje engedi, mivel mondtam neki, hogy örülnék neki...

2014. ápr. 18. 08:25
 55/60 anonim ***** válasza:

21-es vagyok. Na, ugye ugye :)

Én is pont ilyen félénk vagyok mint ő, és hát kicsit felbosszantott, hogy ilyesmi mehet a nők fejében, mint amiket az elején írogattál.

2014. ápr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:
Mert mi nők már csak ilyenek vagyunk... :)
2014. ápr. 18. 09:48
 57/60 anonim ***** válasza:

ez nem lesz jó végszó, kedves kérdező.

MI nők nem vagyunk már csak ilyenek.


és ezt nem pörögted túl. gyanús volt. az viszont biztos jót jelent, hogy legalább most megpróbálta kidumálni magát.

47

2014. ápr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:
nem mindenki egyforma...
2014. ápr. 18. 10:50
 59/60 A kérdező kommentje:
kicsit rosszindulatúnak tűnsz, ne is haragudj...
2014. ápr. 18. 10:52
 60/60 anonim ***** válasza:
örülök neki, hogy jó vége lett, de attól még a korábbi megfigyelésed helytálló, hogy ti. kevesebbet keres, mint szeretnéd, és ez neked rossz.
2014. ápr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!