Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek sok pasi miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok pasi miért nem mer természetes és spontán lenni és elhívni egy lányt valahova?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 11:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A lányok miért nem tudnak csak úgy valahova eljönni, ha hívjuk őket? :D
2014. ápr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Mert a lány természetes és spontán módon utasítja vissza őket.
2014. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
félnek a kudarctól. azért elég nehéz lehet összeszedni a bátorságot és elhívni valakit. pedig ha tudnák, hogy abban nincs semmi, ha nemet is kap, akkor is örömet okozott a nőnek, és egy normális nő kedvesen kezeli és nem küldi el bunkón..
2014. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Én ilyenkor megköszönöm, kedves vagyok, mosolygok és max azt mondom, hogy sajnos van barátom. Még akkor is, ha nem igaz. Így nem bántom meg, megmarad a bátorsága, egója és lehet még meg is dícsérem valamilyét ha olyan van:D
2014. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
abban az esetben, ha valamiért nem tetszik a srác.
2014. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mert a lány azonnal elküld a fenébe, legalábbis az én esetemben folyamatosan csak visszautasításokat kaptam egész életemben. ÉS eddig még azt sem vettem észre, hogy ezzel örömet okoznék én bárkinek is, sőt, inkább zavartam vele őket. Ami nem is csoda, hiszen annyira ocsmány kinézetem van, hogy soha, egyetlen egy lány se jönne el velem sehova.
2014. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Amúgy azt őszintén nem értem, hogy a csúnya emberek miért a legszebb nőkhöz mennek oda. Olyan, mintha nagyobb lenne az önbizalmuk, nem értem.
2014. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7: Én sosem kezdeményeztem szép lánynál, de még a csúnyább lányok is azonnal elutasítanak. Nincs olyan lány, akinek legalább egy kicsit bejönnék.
2014. ápr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

miért nincs önbizalmad? ez nem jó! tégy róla, hogy legyen... így hogy leszel boldog valaha is?

önbizalom fontos, anélkül nem találsz párt. Pedig nem csak a szép emberek élnek párkapcsolatban!

2014. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9: Önbizalmam van, ezért szoktam próbálkozni lányoknál, de mindig ugyan az a végeredmény, bárhogy is próbálkozom: elküldenek a francba a külsőm miatt.
2014. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!