Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ebben az érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben az érdekes helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg annyi lenne, hogy tetszek a nővérem barátjának a húgának. Ő 20/N én 18/F. Szerintem nővérem is tud a dologról, mert vasárnap moziban voltunk (én, nővérem + barátja, és a barátjának a húga), nekem úgy tűnt a dolog, hogy előre szervezett volt, mivel mellé kellett ülnöm a moziban. Ekkor vettem észre, hogy játszik a hajával. Meg hazafele az autóban többször rám nézett. Mit csinálnátok ebben a helyzetben?

2014. ápr. 22. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kezdeményezz nála,nincs ebben semmi érdekes.
2014. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lenne gáz, ha mindketten egy családból választanánk (pontosabban nővérem már választott) magunknak barátot, illetve barátnőt?
2014. ápr. 22. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem lenne gáz :) Sőt aranyos lenne :)

Szerintem kezdeményezz.. hivd el sétálni kettesben !

2014. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi aranyos abban ha egy családból választanánk magunknak barátot illetve barátnőt? (Pontosabban nővérem már választott magának barátot).
2014. ápr. 24. 21:09
 5/7 bettcsi98 válasza:
Egyáltalán nem gáz!! Nekem is van egy barátnôm aki a nõvère pasilyának a bátyjával jár. Ès igen, aranyos mert kènyelmesen elmehetnek bárhova ès bármit megbeszèlhetnek! :)
2014. ápr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem fura lenne...
2014. ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szokványos de semmikepp se rossz/fura...attól hogy ugyanabból a csaladból választottatok meg nem kell "összenőni", duplarandikra járni stb... ha bejön nyugodtan kezdemenyezz nála, a nővéreddel is beszélj:)
2016. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!