Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha részegen (de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha részegen (de még csak annyira, h emlékeztek az előzőestére következő nap) ráhajtotok egy csajra azt mennyire gondoljátok komolyan?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 23:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Részeg ember mond igazat...
2009. dec. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

00.38:

Tehát a részeg az aki azt se tudja hol van... hát, nem akarom tudni milyen társaságba jársz, de majd elmúlik ;).


00.35-ös 19/F

2009. dec. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

00.42: Ezzel sem értenék egyet, az h be vagyok rúgva egy dolog, de ha valamiről semmiképp sem akarom elmondani az igaza azt ha amnéziásra iszom magam sem fogom elmondani.


Ismét 00.35 19/F

2009. dec. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
én őszinté! mivel akkoris csak azokra hajtok akik esélyesek, vagy tetszenek, vagy szépek/jó csajok!! olyankor a pia csak megkönnyíti a dolgot!az ősziszünetbe fogadtam 2 haverommal hogy részegen eltudok csábítani 1 kiszemelt csajt!! Annyit csináltam hogy kocsmába ültünk voltunk vagy 8-an és ittunk, én berugtam ( volt még más is) és amíg józan voltam addig többször ránéztem a csajra a szemébe meg bókoltam neki vagy 2-t és mikor már részeg voltam akkor csak annyit kellett tennem hogy mikor az egész banda elment biliárdozni meg csocsózni és ő meg én ott ültünk a helyünkön akkor eljátszottam persze ezt mind részegen, hogy mennyire szégyellem magam előtte hogy részeg avgyok és mondta hogy nem vmi gyönyörű látvány és 1x csak lesmárolt és aztán mondta hogy azért szeretné ha holnap is emlékeznék rá!:D
2009. dec. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én tegnap totál részegen rástartoltam egy csajra, a francba is hogy ott volt az expasija.... Simán lesmároltam volna ha nem szól be.... még ma is teljesen szerelmes vagyok belé, a szivem kiugrik a helyéről!!! 14/f
2010. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Már nem azért de az EXpasijának mi köze van hozzá? :D
2010. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
részeg vaok de hóditani akarok..pfffff
2010. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
21.32 vagyok. az hogy ő is ivott.
2010. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Csak arra hajtunk rá aki legalább kicsit tetszik. Tapasztalat. És a csaj mit szólt hozzá másnap?
2010. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!