Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kérdeztek rá arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdeztek rá arra, hogy fizetnétek a vacsi felét? Vagy a saját részt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Így ahogy most.
2014. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én alapból fizetnék mindent
2014. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy közlöm; sajnos nincs nálam elég pénz, ahhoz hogy beüljünk ide. Erre vagy veszik a lapot, vagy nem.
2014. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Így: Fizetjük felesben?
2014. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kevés az infó. Először is randiról lenne szó? -Akkor a fiúnak illene fizetnie a teljes részt. Ha nem akar sokat költeni, akkor elmentek egy olcsóbb, de még jó helyre.


Ha sóherkodsz, akkor inkább ne csajozz...ez nem erről szól! Ha lány vagy, ami nem lenne meglepő, akkor természetesen kérdezd meg.

2014. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocs, rosszul tettem fel a kérdést. Lány vagyok, voltam randin, egy jó étteremben voltunk. És megkérdeztem, de nem emlékszem, hogy kérdeztem meg, hogy beszállnék én is. Csak arra emlékszem, hogy olyan furcsán jött ki, és legközelebb kérdezhetném jobban is. :D Köszi szépen. :)
2014. ápr. 28. 21:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor rendes lány vagy, kevesen lennének ilyenek. :)
2014. ápr. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát tudod, kislány, ha már a büszkeséged nem engedi, hogy a pasid fizessen, akkor az egészet akard kifizetni, ne a felét, és főleg nem a saját részed. Akkor már ne alázd meg magadat azzal, hogy csak félember vagy!

Ha egy FÉRFI, mondom !FÉRFI! meghív valahova, akkor az a természetes, hogy Ő fizet. Ha te hívod valahova, akkor meg az, hogy te fizetsz.

Ha esetlegesen nincs elég pénz(-etek), vagy fel akarod ajánlani, hogy beszállsz, akkor még azelőtt beszéljétek meg, mielőtt beléptek az étterembe. Nem szégyen ha be akarsz szállni, vagy ha nem gazdag a pasid, úgyhogy ezt egyszerűen lebeszélitek, és kész. Viszont, ha nincs elég pénze egy pasinak, akkor nem fog meghívni egy vendéglőbe, vagy előre megmondja, hogy mit rendelhetsz. Legalábbis én így gondolom.

36Ff

2014. ápr. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem büszkeség kérdése, hanem azé hogy vannak nők akik nem akarják, hogy akár 1 férfi is azt higgye, hogy ki akarják használni, és pénzéhes r..bancnak legyenek elkönyvelve. Ezért akarta fizetni a saját részét (gondolom) a kérdező is.
2014. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki elfogad egy meghívást, az már pénzéhes r..banc? Hova süllyedünk még...
2021. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!