Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfi fizet mindent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi fizet mindent, akkor a nő egy pénzhajhász r*banc, de ha a nő is akar fizetni, akkor az meg már megalázó? Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, hogy szemét dolog az, ha a nő elvárja, hogy a randikon mindent a férfi fizessen, mert az ilyen nőket mindig megbélyegzik azzal, hogy pénzéhesek.


2 randim volt eddig egy sráccal, mindkettőn ő fizetett mindent, de felajánlottam neki, hogy ne ő fizesse már az én italomat is meg az én sütimet, meg ilyesmi, erre meg azt mondta, hogy "ne alázzam már meg".

Pedig mindkét alkalommal elköltött majdnem egy tízezrest, és már nagyon kellemetlenül éreztem magam, ezért mondtam, hogy én is szeretnék fizetni valamit. De nem akartam megalázni, most akkor ez hogy van?


2014. ápr. 28. 20:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

3-as vagyok

Te egy szokatlanul korrekt csajnak tűnsz, hát kapsz egy szokatlanul korrekt választ.

Legközelebb beszéld meg vele, hogy te nem emancipunci alapon, de most szeretnéd állni a cechet, mert így érzed jogosnak és nem akarod, hogy az ismerkedésetek taszítsa őt adósságba. Ne gondoljon ebbe mást, mint amit mondtál és hogy részedről nagyon is jól alakulnak a dolgok, csak szeretted volna ezt tisztázni.

2014. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszi a normális válaszokat :)
2014. ápr. 28. 20:31
 13/17 anonim ***** válasza:
Jó drága süti volt. :D Nem a fizetés miatt mondom, mert általában én is úgy vagyok vele, hogy fizetem a dolgokat, de egy tizes egy cukrászdában... :D
2014. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
nem a cukrászdában költött el egy tizest, csak ott mondtam neki, hogy én is szívesen meghívnám valamire, ekkor mondta hogy ne alázzam már meg, meg hogy számára megalázó az ha egy nő fizet neki bármit is :P
2014. ápr. 28. 21:18
 15/17 anonim ***** válasza:

Jó bunkó volt a pasi ennyi.


Nálunk a férjemmel az volt, hogy az első randinkon ő fizetett mindent. Ez így rendben is van.


A második randi előtt megbeszéltem vele hogy szeretném a második randit én fizetni. Mert így tartom igazságosnak. Kicsit morgolódott, meg végigkérdezett csomó mindenkit hogy ez nem fura e:D Aztán végül is beleegyezett. Úgy volt vele, hogy legalább nem akarom kihasználni. Ezek után pedig mindig az fizetett akinek épp több volt a pénze.


Ha én fizetni akarom a randit, vagy mondjuk a saját részemet, de beszól nekem egy ilyet mint neked a srác...elég furán néztem volna rá. De ettől függetlenül legalább a saját részemet kifizettem volna.

2014. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

hát nemtom lehet,hogy maradi vagyok,de szerintem a férfinak kell fizetnie. Ha együtt éltek,akkor persze beszállsz pl számlába,de randin hülyén veszi ki magát..én voltam már így és visszakérdezett a pincérnő,h "külön lesz akkor??" és olyan furán nézett a csávóra,én égtem miatta,úgy vette ki magát,mintha ennyire zsugori lenne,hogy nem akar meghivni egy 3-400 Ft-os sütire..inkább hagyom,hadd fizessen valami nem túl drága dolgot,azt meg nem hagyom,hogy a jelenlétemben valami drágát vegyen nekem. Ha a randi előtt vesz neked valamit,akkor valószínűleg elég pénze van rá. Ha tudod,mit dolgozik,és sok pénze van,szerintem nem baj,ha költ rád,persze tízezer egy randira kicsit sok..

Ha busszal ment hozzád,máskor meg menj le te hozzá.

2014. máj. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem pont azt alázzák meg,aki nem fizet.

10ezer Ft-ot otthagyni és fizetni a másik helyett,ezzel pont azt alázod meg,aki nem fizet.

Az ilyen pasikat én a helyedben elkerülném,aki ezt megaláztatásnak veszi az nagy eséllyel egy komolyabb kapcsolatban is mindent annak vesz,és birtokolni akarja a másikat.

Ezeket hívják sovinisztának.


Amúgy itt nem csak az összegről van szó,hanem eleve ha már felajánlottad,hogy osztozol(ami szerintem korrekt),akkor utána nem szabad erősködni azon,hogy meggyőzd a másikat,hogy ne tegye.Ez bunkóság.

Illetve ezzel akarja megmutatni,hogy ő ezt is megteheti.Pff


Vannak bőven ilyen nők.Talál sok olyat,akinek ez tetszik,szerintem te nem ilyen vagy,és nem is vagy rászorulva.

2014. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!