Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány 20 évesen, szűzkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány 20 évesen, szűzként, összejön egy 27 éves pasival, akkor az ciki a lány részéről?

Figyelt kérdés
Mert egy 27 évesnek már nagy elvárásai vannak, és gondolom nem akarna egy 27 éves férfi sem sz*rakodni egy szűz lánnyal...
2009. dec. 24. 22:57
 1/6 anonim válasza:
Édesem! Én 23 voltam, amikor elvesztettem a szűzességem...miért teszi mindenki ezt időfüggővé??? Mellesleg egy pasinak szerintem marha nagy élmény, ha olyan lánnyal van együtt, aki még érintetlen. Ne aggódj emiatt! Talán még szebb is lesz, mint egyébként...:)
2009. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Egyrészt miaz, hogy szarakodni?

Szerinted egy kapcsolat csak erről szól, hogy a pasik egy olyan csajt keresnek, aki kézzel, szájjal, lábbal profi az ágyban, és szűk a puncija?

És ha a lánynak ezek közül valamelyik nincs meg, akkor az szarakodás?

Másrészt, mi az, hogy ciki a lány részéről?

Ezen az oldalon k*rva menő lett ez a ciki szó, pedig pont, hogy nem jelent semmit.

Mivan ha ciki? Kinek ciki? Kit érdekel ha ciki?

Szerintem te még bármilyen kapcsolatra is éretlen vagy, még így 20 évesen is... Csak a fiút tudom sajnálni!

2009. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nem értem miért kell szegény lányt így lerohanni. Te biztosan SOKKAL érettebb vagy nála!!!

Szóval, drága, pont az ilyenekkel nem kell foglalkozni!!! Ha jók vagytok egymásnál, és kialakul szerelem is, akkor hidd el, még meg is fogja köszönni, hogy neki tartogattad magad!

2009. dec. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 20éves voltam mikor elveszítettem a szüzességemet,a pasim meg31!!!és megértette!!!Elfogadta!!!Sőt örült neki,hogy ö lesz az elsö számomra,és hogy ilyen idösen még vannak ilyen lányok.igaz nem tartott sokáig a kapcsolat (3hónap)de jo volt.
2009. dec. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem ciki, és szerintem emiatt nem lesz semmi gáz, mondjuk nem várasd több hónapig, meg hasonlók, nem vagytok tizenévesek, felesleges húzni az agyát....
2009. dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző! Mi az, hogy húzod az agyát????

Ilyen szó sincs. Az azt jelenti, ha szerelmet hazudsz neki, és még sem akarsz semmit! Ez az agyhúzás!


Nyugodtan "húzd csak az agyát", akár 3-4 hónapig is, ha neked annyi idő kell, hogy jól megismerd! A szexet eröltetni nem lehet, és mindenkinek joga van akkor elkezdeni, amikor akarja.


Bizonyosodj meg róla, hogy nem -e ilyen "szarakodós", aki csak a du*gásra megy. Mert sajnos tényleg vannak ilyenek szép számban! Ehhez viszont idő kell!

2009. dec. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!