Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell normálisan leszólí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell normálisan leszólítani egy csajt?

Figyelt kérdés
hogy minél kisebb legyen az esélye annak, hogy elküld...
2008. júl. 27. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Erre nincs recept. Ha nem tetszel neki akkor ha a fejed tetejére álsz akkor sem fog összejönni veled...

De egy dolog biztos, légy határozott, közvetlen, kedves. A többi rajtad múlik mindenki másképp csinálja.

2008. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha tetszel egy csajnak akkor szinte mindegy mit mondasz, nem fog elküldeni. Persze legyen értelmes szöveged ne ilyen "szia, jó a segged, kő kóla?" tipusú, pl ha jó a humorod az sok mindent megold.

Ha nem tetszel neki akkor is mindegy mit mondasz, mert akkor úgyis le fog rázni.

2008. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem az a lényeg mit mondasz, hanem az hogy hogyan, légy kedves, humoros, határozott és előzékeny. Szerintem.
2008. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy lány leszólítása sokmindentől függ, ha Te vagy Brad Pitt akkor azt mondasz neki amit akarsz. Ha éppen nem vagy valami olyan kaliberü ami a csajoknak bejön akkor amondó vagyok hogy a neten kezdd el mondani neki a kedvességeket, majd egy találkozás alkalmával mutasd meg magad. De a lány tényleg érezze hogy SZERETED. Akkor elgondolkozik rajta hogy mi kell neki. Egy igazi pár vagy egy kis mitugrász aki minden lyukba belemászik xD
2008. júl. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha még ezen a részen nem jutottál túl, a csajozás nem neked való :)
2008. júl. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
NE neten!
2008. júl. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"jó a segged kő kóla?" nálam ez mindig beválik

sok sikert ;)

2008. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak: Már meg ne sértődj, de ha nekem ilyet mondanál felképelnélek...
2008. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nagyon fontos szerintem hogy egyáltalán ne legyél italos mert ha pilyaszagod van megérzi és akármit is mondasz fagyi lesz. Szerintem a humor a nyerő
2008. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!