Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy csak a nagypofájú menő jenők jönnek be a lányoknak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
nagyon sok példát tudnék arra mondani h a menő csávó jön be a lányoknak meg h igy aranyos meg ugy de közben a srác meg ott szopatja persze átvitt értelemben a csajt ahol tudja h nincs ott elmondja mindenek meg kihasználja pl pénzben is hogy ő fizessen meg azt mondja h max egy dugásra jó mégis mikor ott a csaj akkor nyal neki össze vissza ha a csajnak elmondom h talán mégse kéne menő jenőbe annyira megbízni akkor meg én vagyok elmondva utolsó szar szemétnek hogy van ez ?
2009. dec. 26. 00:13
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
61%

ez egy jó kérdés

ém például nem szeretem az ilyen felvágós kis izéket :D

ne általánosíts ^^ nem mindenki szereti

bár igaz a rosszfiúkat általában sokan szeretik mert nem unalmas.. viszont egy otthonülő srác is lehet izgalmas ugymond szerintem... (: szóval ezt énsemtudom.. talán mert menő meg minden

mindenesetre én nem bukok az olyanokra mert csak kihasználják az embereket.. legalábbis nagy része

2009. dec. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
61%
Igen... lassan ide jutunk :( De 1 jo tipp neked: légy humoros és jokedvű... nyert ügyed van a csajoknál :)
2009. dec. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
61%

Mert az ilyen embereket lehetne alfáknak nevezni.Igazi rosszfiúnak.A lányok meg erre buknak,benne van a génnyeikben,ez ősi ösztön.Erre viszont többnyire születni kell,mert ha nem passzol az ember személyiségéhez,akkor azt már megérzik és alfából,beképzelt lúzer leszel!:S

EZ van,én se vagyok ilyen pasi,de engem legalább nem mondanak le a barátaim,vagy bárki a hátammögött!

2009. dec. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként ne higgy az elsőnek,ha találkozna egy igazi ilyen pasival ő is rá lenne bukva!Nincs olyan nő aki ne bukna egy ilyen pasira.Tapasztalat,10 nőből 10-nél bejött!
2009. dec. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
értem :9 nem vagyok otthon ülős csak én nem vetitek a csajoknak összevissza f×szságokat azé hogy szeressenek közbe a hátukmögött meg mindenek elmondom őket meg jójó a rossz fiu meg a kiszáíthatatlanság de igy 18-19év körül a többségnek mért kell kiszámíthatatlan emberke kiszámíthatatlan kapcsolattal?
2009. dec. 26. 00:21
 6/53 anonim ***** válasza:
61%
nekem nem jönnek be az ilyenek.és egy nem nagypofájú bunkó srác is lehet vagány meg minden:)
2009. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
40%
nem minden lánynak a nagypofájú menő jenők jönnek be -.-'
2009. dec. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
85%

Egyszerűen elveszett maga az "ember" mint fogalom és mint érték..

19 vagyok,de már rég tudom hogy a legszarabb "időbe" generációba születtem.....

Csak 2 szó....

ELKÚÚÚRVÚÚÚÚLT VILÁÁÁÁG!!!

2009. dec. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
47%

"mert a jófiuk állndóan a rossz fiukat szidják mert h azok köc.sög parasztok csak átba.szák a lányokat de csak azért mert a jófiuk nem találnak maguknak barátnőt mert szürke egerek a rosszfiuknak meg társasága van eg csaja stbstb XDugy unom márrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr -.-"""""""""""""" "

ezt minap írtam egy haveromnak..mert egy jófiú nekem szidta a legjobb haveroma aki "rosszfiú"...

unomm már a jófiúk dumáját..h azok k.öcsög parasztok és csak szivatják a lányokat...HONNAN TUDOD B.MEG?

mert irigy vagy rá és ijen jelzőket aggasztassz rá h menő jenő..szánalom..csicska banda -.-"""""""""""""""""""""""

egy "rosszfiú" izgalmasabb,helyesbb,menőbb stb. mint egy "jófiú"..a jófiúk általába rondák..önbizalom hiányos gyökerek akik csak sajnáltatják magukat..

bocs a helyesírási hibákért..de kicsit felhuzatm magam..

2009. dec. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes kérdés. Az van hogy a nők a hülyéket, álca kamu embereket kevésbé érzik meg. Viszont a magabiztosságot, na azt nagyon. Ha egy hülye magabiztos, az fél siker. Ha a nádszál karján tetkó van, igénytelenül borostás, vetít össze vissza (pl milyen kocsija volt, kit vert meg stb), na azt hiszem ők azokról akik beszélünk. A legtöbb nő nem vágja le hogy csicska, csak azt hogy magabiztos, és ugyan sehol sincs leírva de egy csomó nő imádja ha 'megalázzák', lekezelik, sokan ettől érzik nőnek magukat, nem attól hogy minden kívánságát lesed. És akkor itt hangsúlyoznám hogy nem az összes, a legtöbb.
2009. dec. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!