Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiú ügyben segíts, fontos! (?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú ügyben segíts, fontos! (? ) 14,5/L

Figyelt kérdés

van egy fiú, akivel egy előkészítőre járok.

elég csöndes(nek tűnik)

de nekem nagyon tetszik szimpatikus meg minden.

de nem tudom mit csináljak!

órán szemeztünk is.. azthiszem..:$

de nem merek úgy oda se menni hozzá, mert mit mondok? hülyének nézne..

SEGÍTS


2009. dec. 27. 01:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

21/F


Menj oda hozzá, köszönj, mutatkozz be, és érdeklődj róla. Ha az elején elakadtok, említsd meg h eléggé csendes típusnak tűnik.


Amúgy mikor odamész hozzá, próbálj elszakadni a gondolattól, h ki is ő, próbáld csak egy hétköznapi srácnak nézni, majd ha már megy a beszélgetés, akkor egyre jobban oldódhatsz.


Gooombaaa

2009. dec. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Gombacska jól beszél, nyugodtan menyj oda. Nem történik semmi rossz elvileg, egyk ét dolog meg kiderül. Például, hogy érdemes vele foglalkozni vagy sem.

Sok sikert.

2009. dec. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az van, hogy a fiú kegyetlen félénk és oda sem mer menni, vagy azt várja hogy odamenj, kezdeményezz és jól kinevethessen. Sajnos van ilyen, hogy ezt a fiúk kihasználják, ha a csaj nem is jön be. Tudod... eggyel több strigula.


15/L ~

2009. dec. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
probálj vele beszélgetni , kérj tőle segitséget az előkészitővel kapcs , esetleg ha már szemeztél vele probálkozz még abból le fog jönni mit is akar ;b
2009. dec. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Régi jó módszerem: Myvipről fel msn-re és ott dumálj vele.
2009. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

hát te lány az esetem szinte ugyen ez volt:P de komolyan

előkészítőre járok én is :P

volt ott 2 srác na mind1 folyton nézett aztán nekem előszőr nem jött be XD:P aztán mázli mert kockázik(rubik kocka/varázs kocka) odamentem kivettem a kezéből aztán ott ba*ogattam azt:p aztán ott mutatta h kell szóval megvolt a közös téma...azóta sokat dumáltunk msnen és elmondta h bejövök neki :D aztán előkészítőn is dumáltunk aztán az egyik előkészítő után(amúgy mindig adtunk egymásnak 3 arcra puszit búcsúzásként mint a többieknek is :P) és amikor akartam adni a 3 arcra puszit megfogta a kezem és adott egy szájra puszit....hát édi volt...de igazából nekem nem ment volna mert messze lakik:S de viszont legjobb barátok lettünk :D de neked bármi megtörténhet sok sikert!!!!

2009. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

jah előző (11:18)

14/L

2009. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
jah és nem 2 srác :P csak 2 :P ;) sorry
2009. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
NAAAAAAA... nem 2 hanem 1 a pi*csába XD 1 srác volt
2009. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
am mien elökézitő ? ha mondjuk matek akkor megkérdezheted hogyan kéne megcsinálni ezt azt... Angolnál megkérdezheted hogyan mondja hogyan kel mondani vagy mit jelent.. stb csak kreativan
2009. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!