Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki lehet jönni a barátságzónából?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet jönni a barátságzónából?

Figyelt kérdés

Tudom,tudom sokan kérdezték már és általában a válasz ugyan az.. NEM. De még is lányok.. ha egy barátotok egy laza hétvégén vagy 1 nyugis estén kiöltözve (nem szmoking de azért elegánsan) akár 1 szál virággal magabiztosan, csak a cél lebegvén a szeme előtt ( :) ) bekopogtatna hogy eljönnél e vele sétálni.. mi lenne rá a válaszotok? Még ha nem is a legszebb és legdaliánsabb ember a világon de szerintem megérdemel az ember egy esélyt.

Válaszokat előre is nagyon köszönöm, ha lehet kort és nemet is kérnék!

16/f



#lány #szerelem #barátság #kapcsolat #este #rózsa randi #esély érdem
2014. máj. 9. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úúúú neeee.. :S Ez nagyon nyálas...
2014. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kérdezni szabad, de "igen" nem jár a legromantikusabb gesztusért sem. Vagy vonzódom hozzá, vagy nem, ezek az esélyek, a párkapcsolat már egy eredmény, amit el kell érni. 27/N
2014. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De h válaszoljak a kérdésedre: Szerintem csak simán kérdezz rá, h mi lenne ha elmennétek sétálni! Ennyi:)
2014. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyik haverom kitört a barátzónából. Szóval nem lehetetlen, de ne így próbáld.

Lazán kell, amit tervezel, olyan erőltetett szaga van. Csak úgy virág. Majd ha kiérdemli :D Ha csak úgy adod, az olyan hogy te már megadtad neki magad, nem vagy kihívás.

2014. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szóval inkább fokozatosan alakuljon ki aminek kell, ne menjek rá egyből a filmbeli jelenetekre :)
2014. máj. 9. 15:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2014. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
háát,mint egy 18 éves lány sok fiúbaráttal: nagyrészt nem. sokat gondolkodtam márezen, mert van egy-két nagyon helyes haverom, de rájöttem, hogy nem lenne jó,sőt, inkább fura. sajnálom :(
2014. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
magában az a gond hogy mint barátok megvagyunk szépen, beszélgetünk nevetgélünk.. azonban.. jól esne nem arcra puszival köszönni és az ölelést is valahogy máshogy szeretném tőle érezni :) (gondolom nem kell leírnom mire gondolok.. )
2014. máj. 9. 20:28
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne ilyen nyálasan indíts. Menjetek el valahova, dumáljatok, aztán egy kiadós lelkizés alkalmával említsd meg hogy mi a helyzet.

Előtte érdemes meggyőződni róla, hogy a kiszemelt egyén épp szabad.


Egyébként így vagy úgy tuti kitörsz a barátzónából, mert az esetek nagy részében ha egy ilyen kinyilatkoztatás elutasítással zárul, az pontot tesz a barátság végére is. Szóval ez egy mindent vagy semmit döntés.

2014. máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Inkább keress más lányt, mert Ő már berakott a barát zónába és csak égés lesz a dologból.

28F

2014. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!