Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszerűen unalmas, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen unalmas, miért kell mindig a külsővel jönni? Miért nem kérdez soha semmit?

Figyelt kérdés
Múlt hét közepén ismerkedtem meg egy férfival egy társkeresőn. Írta, nagyon várja hogy lásson, erre rákérdeztem, hogy miért, hiszen nem ismerjük egymást, soha nem kérdezett eddig semmit, max. hogy hol dolgozok, az én kérdéseimre egy választ sem kaptam. Majd írta, hogy mivel jól nézek ki, ezért kíváncsi rám. Erre már durvábban reagáltam, hogy akkor csak a külsőm miatt akar megismerni? Erre rögtön azt válaszolta, de mérges vagyok, majd elmúlik. Már egy kicsit elegem van belőle, hogy mindig a külsőségekkel jön.

#és ő már 34 éves #én 28 leszek.
2014. febr. 17. 15:03
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Erre rögtön azt válaszolta, hogy igen


bocsi, ez lemaradt

2014. febr. 17. 15:05
 2/22 anonim ***** válasza:

szia! Józsi vagyok 25 éves ... empatikus.. sok diplomás .. hobbim a borászat és francia festmények! Kedvenc festőm Manet... ha gondolod találkozhatnánk nálam és bekötött szemmel beszélgethetnénk, hogy jobban meg tudjam érinteni a lelked?


ez őszintébb lenne?

2014. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de a belsődet majd élőben megismeri. A neten írogatás csak a találkozó leszervezésére való.

36 f

2014. febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd a francba!

Én ezt tenném,én is lány vagyok.

"de mérges vagyok, majd elmúlik"--nah ebből látszik igazán,le se szarja mit beszélsz, csak a külsőd...

Majd írd meg még miket ír,mert érdekes egyeddel van dolgod

2014. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
már nem azért, de akikkel eddig ismerkedtem, adták valami jelét annak, hogy érdekelném is őket. egész hétvégén el volt tűnve. ma írta, hogy beteg volt. amúgy vasárnap randiztunk volna. de mivel eltűnt, nem tudtunk egyeztetni, nagyon meg akar ismerni... :D
2014. febr. 17. 15:09
 6/22 A kérdező kommentje:
na jó, felhoztam neki, hogy sose kérdezett, ő erre ugyanezt írta vissza, majd bemásoltam neki a kérdéseimet, amikre 0 választ kaptam.
2014. febr. 17. 15:10
 7/22 anonim ***** válasza:
A társkeresőn van még rajta kívül több száz férfi, nem muszáj ezt az egyet erőltetni. Keress valaki mást vele meg ne foglalkozz többet.
2014. febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
azért foglalkozik vele ennyire, mert tetszenek a képei!! tusé:)
2014. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha te érdeklődtél iránta, beszélgetéseket kezdeményeztél vele, de ő ezt nem viszonozta, sőt még arra sem vette a fáradtságot, hogy a kérdéseidre válaszoljon, akkor szerintem hagyd a francba, függetlenül attól, hogy a külsőd, vagy nem a külsőd miatt akar találkozni veled, mert ez eleve nagyon rosszul kezdődik.
2014. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
mikor megkérdeztem, hogy milyen kapcsolatot keres, írta normálisat. 2 napomba telt, mire ezt húztam ki belőle: (az stb...-nél volt a pont, hogy nekem ennyi elég, és nem akarok vele ismerkedni tovább.) tehát az mikor jól érzem magam a másikkal, és vannak közös céljaink, terveink, tiszteljük a másikat, stb...
2014. febr. 17. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!