Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az emberek miért lesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért lesznek egyre átlagosabbak, vagy csúnyábbak az idő elteltével? Mikor semmi nem változott rajtuk?

Figyelt kérdés

Legalábbis ezt vettem észre, hogy akit régen szépnek tartottam, azt egy pár hónap, vagy esetleg 1 év után látva, csak annyi jut eszembe, hogy "úgy rémlik, hogy sokkal szebb volt 1 évvel ez előtt..."

Pedig nem változott rajta szinte semmi,

Mégis 1 éve még aki szép volt, ma átlagosnak, vagy semmilyennek mondom!


Volt pl egy csaj, sokszor láttam a buszon, és csinos volt, utána nem láttam 1 évig, majd a múlt héten megint, semmi nem változott rajta, ugyan za ahaj, alak, öltözködés, de annyi ugrott be, hogy "mintha szebb lett volna úgy rémlik..."


Ha nem változik valakin semmi külsőleg(öltözködés, alak, haj, smink, bármi) akkor miért veszíti el mégis a kisugárzását, szépségét?



2014. máj. 9. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet a te ízlésed változik.
2014. máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert változik a személyiséged, ízlésed, kultúrád, mindened. Nem feltétlen a másik változik, ahogy te is írod. Egyébként pedig nyilván fog az idő a másik emberen is, ezért fizikailag is változik, még ha nem is szembetűnő ez.
2014. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es te is rosszabbul nézel ki mint ahány éves vagy
2014. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: lehetséges, hogy ha látnál, ezt mondanád akkor is. De az emberek 90%-a fiatalabbnak néz a koromnál. Ez a tapasztalat. :D
2014. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as hány évvel néznek fiatalabbnak?
2014. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb 4-5 évvel.
2014. máj. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerinted miért?
2014. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!