Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi ideig hajlandó hajbókol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig hajlandó hajbókolni, teperni egy férfi, ha CSAK szexet akar? Hogyha csak szexet akar, azt már az elején kifejezi?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit, már háromszor találkoztunk, ebből kétszer randiztunk. A második randin csókolt meg először, tudja, hogy szűz vagyok és az első csókom is ez volt. Onnantól kezdve csomószor csak csókolózni akart, de nem "nyúlkált" vagy nyomult, csak simogatott, a hajam, az arcom, magához húzott és hasonlók. Szerintetek ezek alapján mit akar, csak szexet vagy esetleg komoly kapcsolatot? A találkozások előtt 1-2 hétig csak telefonon beszéltünk.

Egyáltalán mi oka lenne, hogy egy szűz lánytól csak azt akarja? Tudtommal szűz lánnyal csinálni nem akkora élvezet egy pasinak. Vajon én agyalom túl? Mit gondoltok?



2014. máj. 11. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Én megoldom egyszerűen. Fizetek érte. Nem kell szenvednem a lánnyal, nem kell kertelnem.
2014. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A szűzességedet akarja! A döntés joga a tiéd.
2014. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mire alapozod azt, hogy csak szexet akar tőled?
2014. máj. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Semmire nem alapozom, csak szeretek biztosra menni és még nem ismerem annyira, hogy tudjam, megbízhatok-e benne


2. ez most komoly?

2014. máj. 11. 21:13
 5/13 anonim válasza:
100%
Szia ! :) szerintem tobbet szeretne mint csupan szex... az emberek kozt letezik kemia.. es ez arra is kepes, hogy az elso par talalkozasnal is olyan mintha a 100. lenne, es csak simogatni olelgetni szeretne... DE! Nem szabad elfelejteni, hogy pasibol van :/ Es mint tudjuk a pasiknak sokszor eleg egy szep szem egy hosszu haj es megfogja oket es megakarjak fektetni a lanyokat... Nem minden fiu ilyen, tisztelet a kivetelnek... De azert sajnos ez elegge sokszor elofordul. (bocsi a helyesirtasi hibakert, telorol vagyok ) Remelem segitettem! :)
2014. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Költőnő? ***** válasza:

azt csak jó emberismerettel va sok idővel tudod eldönteni.

Amúgy az a rossz hír, h némelyek szinte bmire képesek, de ne ez alapján döntsd el h itt mit mondanak. Neked kell érezni.

2014. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"csak szeretek biztosra menni"


akkor nagyon rossz területen vagy. szerelemben nincs biztos, mivel egyik fél se gondolatolvasó.

2014. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Általában pár hétig, egy hónapig, ritkábban akár több hónapig is képesek áltatni egy lányt és várni, hogy megkaphassák, majd otthagyják.


Mivel sosem mehet biztosra az ember, azt javaslom, hagyatkozz a megérzéseidre. Ha valóban szeret, azt az esetek döntő többségében érezni lehet, mint ahogy azt is, ha csak kanos és szexre hajt.

2014. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ. Lehet pár hét, lehet fél év. Egyet tudok javasolni, egy évet minimum várj. Ezt egészséges keretek között ki kéne bírja, ha szeret. Az okod meg lehet az, hogy mégiscsak vele vesztenéd el.
2014. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


de milyen jelekből tudhatom, hogy szeret? mi van, ha jól színészkedik?

az rosszat jelent, hogy elsőre nyelves csókot adott?

2014. máj. 11. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!