Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vágyom ilyen reménytel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vágyom ilyen reménytelenül egy szép barátnőre?

Figyelt kérdés
Akármerre járok, mindenhol egy rakás gyönyörű csaj mászkál, de számomra ők elérhetetlenek, sosem leszek olyan pasi, amilyenekkel ők szoktak lenni.. Más hogy fogadja el, hogy le kell mondania erről?
2014. máj. 13. 12:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Én nem fogadom el. Teszek érte, hogy olyan nőm legyen.
2014. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Más picsogás helyett sportolni jár
2014. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem bántságok már. nekem bejön ha egy srác GYIK-en itt sírdogál és baszik tenni bármit is.
2014. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Más tesz érte.
2014. máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
3: oké, nem bántságok.
2014. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csak én vágyom ilyen reménytelenül egy ŐSZINTE barátnőre? :c 17/f
2014. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Jó ruhák, valamennyire esztétikus test. Sokan megelégszenek a véznákkal is, nem kell mindegyiknek izmos. DE kövér se legyél, mert akkor meg az a baj.


Ha nem követed a divatot akkor nehéz lesz ismerkedni náluk, viszont ha kiöltözöl, akkor elérheted hogy ők nézzenek meg először.

21F

2014. máj. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Alapból rossz a felfogásod.Csorgatod a nyálad,meg piedesztálra emelsz olyan csajokat,akiket csak felszínesen ítélsz meg,külső alapján.Panaszkodsz,meg el vagy ájulva,másoknak milyen nő jut,miközben eszedbe sem jut sportolni,haverokkal eljárogatni,vagy akár megszólítani egy nőt.Pláne nem olyat,aki kiesik a listádról,mert csak átlagos külsejű szerinted.Rossz neked.
2014. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
pff te mit hiszel ha jól fogsz kinézni egyböl belédszeretnek? ez nem így működik
2014. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
(elözö vagyok) és akkor mivan ha megtetszel egy szép lánynak de 5 percet sem tudtok egymással beszélgetni mert annyira nem illetek össze?
2014. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!