Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vágyom ilyen reménytel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vágyom ilyen reménytelenül egy szép barátnőre?

Figyelt kérdés
Akármerre járok, mindenhol egy rakás gyönyörű csaj mászkál, de számomra ők elérhetetlenek, sosem leszek olyan pasi, amilyenekkel ők szoktak lenni.. Más hogy fogadja el, hogy le kell mondania erről?
2014. máj. 13. 12:12
1 2
 11/16 tubifex ***** válasza:
önbizalom nélkül még az is kétséges, hogy egyáltalán barátnőd lesz, nemhogy még szép is legyen
2014. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én sem értek ezekhez a lovakhoz! 21/f
2014. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nem szép barátnőre, hanem barátnőre kell vágyni. fontos különbség!

23/F

2014. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb látsz egy olyan csajt menj oda hozzá , és mond meg neki, hogy nagyon tetszett szeretnéd megismerni. Nem egy zseniális csajozós duma , de elég ha te rájössz a páradik után , hogy ez nem olyan vészes. Aztán ha érdekel a téma akkor keress rá a cold approachra... :)

18/F

2014. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, hogy minden pasi szép baràtnöre vàgyik itt gyikon, aztàn ha megkapjàk, lecserélik valami ordas k...ra?:D
2014. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szerintem nem lehetsz reménytelen helyzetben.:) Kezdj el 'egy szép lánnyal' bátran ismerkedni, és ha önmagadat adod, és persze a lány megkedvel, akkor (gondolom én) nem nagyon fogja izgatni, hogy nem vagy tökéletes. Ha megfogod a belső értékeiddel, akkor nincs mitől félned..:)

16/L

2014. máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!