Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fél? Vagy csak rendes és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél? Vagy csak rendes és nem akar rohanni?

Figyelt kérdés

4.randink lesz...Neten kezdtünk el ismerkedni(lassan 3 hónapja) Azóta 3x találkoztunk. Még nem fogta meg a kezem,de írta,hogy kedvel... Tetszek neki? Vagy nem tud dönteni hogy mit is szeretne igazából??

(ő 27/F, én 18/L)



2014. máj. 14. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha 27 évesen egy tini lányra hajt akkor elég sikertelen lehet vagyis nem csoda ha fél...
2014. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a kedvel nem egyenlő a tetszel neki-vel! Lehet hogy tetszel neki de ez nem azt jelenti!
2014. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rendes és nem akar lerohanni. Ha azt mondta, hogy kedvel, akkor biztosan szeretne tőled valamit, de hogy mit, az majd időközben kialakul. Ez tőled is függ. Lehet, hogy csak egy nagyon jó barátság lesz belőle, de az is lehet, hogy szerelem. Sok szerencsét!
2014. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem mondanám magam tininek! Persze,nem attól lesz valaki felnőtt hogy már 18...

Tény hogy nem volt sok barátnője és nincs sok tapasztalata...de tényleg nem tudom mire vélni a viselkedését :/

2014. máj. 14. 10:04
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló: Köszönöm!!! :)
2014. máj. 14. 10:06
 6/8 A kérdező kommentje:
2-es: jobban ki tudnád fejteni??? :O
2014. máj. 14. 10:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Jól elvagytok? Ő ír rád? Látszik rajta, hogy szeret veled lenni?

Lehet hogy csak félős, meg nincs elég tapasztalata.

Nekem is volt olyan, hogy azt hittem abszolút nem érdeklem a srácot (ő is már 25 volt) közben csak nem akart letámadni, pedig nagyon is tetszettem neki.:) Van ilyen! De ez látszik az illető jelleméből, mert pl. zárkózott.

2014. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen,azt hiszem :) Nagyon jókat szoktunk beszélgetni,iszonyat kedves fiú...Most érettségiztem,minden nap hívott/írt,hogy hogy sikerültek,hogy vagyok...mindig érdeklődik :)

A valóságban,mikor találkozunk,látom Rajta hogy cicányit izgul...de most,a legutóbbi randin már sokkal oldottabb volt,mint az elsőn...meg a másodikon...no meg én is ;)

2014. máj. 14. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!