Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizás végzősként és 9. el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizás végzősként és 9. el?

Figyelt kérdés

Jelenleg végzős vagyok és nagyon tetszik egy 9.-es lány, véleményem szerint nagyon szerény elegánsan ( nem ku**-an öltözködik ) teljesen egyedi a hajviselete nagyon különleges lány

Valahogy sohasem voltam jó csajozásban, nincsen önbizalmam, régen túlsúlyos voltam talán ezért maradt el, azonban az évek alatt lefogytam, tartalékos katona lettem sőt most nyertem felvételt a honvédség altiszti akadémiájára, szóval itt jönnek a gondok mi legyen a közös téma ? :D egyszer majdnem összejöttem az egyik osztálytársammal akivel lényegében 2 éven át nagyon sok időt töltöttünk együtt de aztán mégsem lett semmi, de nagyon érdekes hobbiai voltak pók háziállat japán rockzene szóval igen az sem volt az erőségem de szerintem tök jól elbeszélgettünk bár igaz sokszor ő kezdeményezett vagy én kérdeztem, viszont jelen esetünkben nem tudom hogyan közelítsek egy 9.-es lány felé, ismerejük egymást köszönünk néhány képemet belájkolta de eddig egy árva szót sem szóltunk egymásnak a szián kívül

Lányok hogy viszonyultok egy katonához vagy a távoli kapcsolatokhoz mert hát az aszóbeli után viszlát civil élet és vár a laktanya és valószínüleg csak hetente egyszer lehet hazajönni

itt lakik a környékünkön néha egy busszal jövünk haza

Vélemények, tippek ?



2014. máj. 14. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2014. máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hogyan milyen témával tudnák felé közeledni ? mivel lehet elindítani egy beszélgetést egy olyan lánnyal akiről nem tudok semmit se hobbi, se szórakozás se zene semmi, mondjuk ott áll a buszmegállóban vagy a buszon mellé ülök mit lehetne tőle kérdezni ilyen esetben ?
2014. máj. 14. 13:55
 3/4 anonim válasza:
tudj meg rola tobbet, kérdezz rá a hobbyjaira, kérdezd meg tole h mit szeret, érdeklodj iránta ... ha megtudod miket szeret akkor lekkozelebb lesz kozos témátok :)
2014. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Palika? Te vagy az?!
2014. jún. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!