Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átvert? Nem tudok rajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvert? Nem tudok rajta kiigazodni, mit akarhat?

Figyelt kérdés
Érdekes. Van egy srác. Randiztunk már egy párszor. Szinte mindennap beszélünk, van hogy fél napokat együtt töltünk. Jól érezzük magunkat. Ő is mondja. Tegnap mondott nekem minden szépet, aztán mikor átjött és megtörtént a dolog, utána azt mondja maradjunk csak barátok. Azt mondta labilis (ami igaz lehet, mert pszichológushoz is jár) és változnak az érzései. Beszéltünk. Megmondtam, hogy úgy érzem átvert és kihasznált. Erre azt mondta, hogy ha ki akart volna használni, akkor nem foglalkozna velem annyit és most sem válaszolna. Nem tudok rajta kiigazodni. Mit akarhat?

2014. máj. 13. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kihasznált de azért meg megdugna parszor és hülyít.
2014. máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Mit akarhat? Bekaptad a legyet, kislányom, ennyi:D
2014. máj. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmit csak dugni akart, kamu pszichológus duma balek vagy sajna
2014. máj. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a légy bekapása terhességet jelent, ezt annak aki nem tudja miket ír
2014. máj. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kihasznált téged, hagyd a francba
2014. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, csak ennyit akart. Ez eléggé egyértelmű, és nyilván te is tisztában vagy ezzel. Nem a legjobb dolog, de ez van... ebben a dologban viszont nincs több, ezt jobb minél előbb tudatosítani magadban, ha nem akarsz még jobban csalódni.

22L

2014. máj. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

a pszichológus nem kamu, tényleg vannak bajai.

azt hozta fel mikor beszéltünk, hogy webcamoztunk is és utána beszélt az érzéseiről, amik pozitívak voltak. de miután megkapott ténylegesen is mindig meggondolja magát. meg, hogy én hívtam át. ez így van, de azért, mert napközben kétszer felhozta, hogy találkozhatnánk, ami után már nagyon akartam, hogy átjöjjön.

mondtam neki, hogy akkor legyünk laza kapcsolatban. de ő olyat nem akar. barátságot viszont igen.

mindig nagyon kikészít. tényleg hagyni kell az ilyet.

2014. máj. 13. 10:08
 8/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat! :)
2014. máj. 13. 10:08
 9/11 anonim ***** válasza:
ne mentegetőzzXD balek vagy
2014. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül átverésről van szó. Sokszor előfordul, hogy ha megkaptunk valakit, akkor látjuk csak, hogy nincs több ebben a kapcsolatban, és kár az időnket vesztegetni rá.
2014. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!