Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érem el hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érem el hogy egy egyszerű találkozóból randi legyen? L

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy annak képzeled voilá.
2014. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem ugy alakult egyszer hogy átmentem a névnapján felköszönteni és ő egyfolytában célozgatott..meg persze én is. De még nem jöttünk össze,de mondhatni alakulóban van.

Ha esetleg van a közeljövőben valami esemény, névnap,szülinap akkor vigyél neki valamit és célozgass hogy többet szeretnél, vagy ha nincs ilyen esemény akkor keresd fel ugy mintha véletlen lenne és utalj rá mit akarsz.Mert gondolom nyiltan elmondani nem szeretnéd.

2014. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a csávó is többet akarjon... érd el, hogy kettesben legyetek valahol, stb. és éreztesd vele ,hogy te többet szeretnél.
2014. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!