Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen az a férfi aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a férfi aki a randizás végén a számla fizetésekor nem pénztárcából fizet hanem egy vaskos köteg pénzt húz elő a zsebéből?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 17:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
71%
Nagyképü magamutogató majom.
2014. máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
46%

??


Biztos nem szeret pénztárcát használni. Vagy közvetlenül randi előtt fizetett neki ügyfél és még nem rakta el a pénzt.

2014. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
72%
Két lehetőség van: vagy alapból ilyen hanyag/bunkó; vagy direkt villogni akar a nő előtt vele. Szerintem egyik rosszabb, mint a másik...
2014. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
33%

én is úgy szoktam...nincs ebben semmi sem..nem szeretem a pénztárcát. Csak kitömi a zsebeimet...

Nekem egy nagy gémkapoccsal van összetűzve mindig!

2014. máj. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
És az milyen, ha megvárom hogy a lány elmenjen a mosdóba, és akkor fizetek? Szégyen, igaz? :D
2014. máj. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
"Milyen az a férfi aki a randizás végén a számla fizetésekor" Hmmmm. Szerintem prostizos!
2014. máj. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
28%

4: igen, ez is az igénytelenség egyik jele.


Kérdésre válaszolva: felszínes, magamutogató majom. A pénztárca is öltöztet, ahogy az ing, zakó, és nyakkendő.

2014. máj. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
67%

#7


Jaj, ne már. Legalább innen szedted? Anyáméknak megvan, annyi baromságot írnak benne.

[link]


Bizonyos körökben persze, de aki nem "gentleman" az már rögtön igénytelen is? Istenem. A pénztárcahasználat nem kötelező.

2014. máj. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nnna milyen "randi" az aminek a végén fizetni kell? És akkor a csaj még azzal van elfoglalva, hogy miböl veszi elö a pénzt? (Na akkor volt egy dugás, egy cumi, az összesen 12000.)
2014. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Én se használok pénztárcát, így kisebb az esélye hogy minden fontos iratomat elveszítem, vagy a hogymondjákkultúráltan nemidénbarnult állampolgárok nyúlják le. Belső zsebben elfér a készpénz.


17:05, 17:14, bezzeg ha a ti másfél százezres shoppingszámlátokat fizetné, akkor valahogy nem köpkölődnétek :D Álszent, sunyi szövegből még ma is bőven kijut mindenkinek.

2014. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!