Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet-e versengés nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e versengés nélkül barátnőt találni? Mert szerintem nem nagyon (átlagos nőre gondoltam, nem Szörnyellára).

Figyelt kérdés
Az tapasztalom, hogy ha egy picit is csinos egy lány és még kedves is, akkor minimum 5 pasi áll rajtra készen érte. Én meg nem tudok versengeni, nem vagyok az a főnyeremény pasi, persze nem vagyok ronda, de nem vagyok az a gazdag, nagy dumás, autós, kivagyok-mi vagyok típus. Ez pedig már 28 évesen kezd az őrületbe kergetni, hogy akárhányszor olyan lányra figyelek, aki tuti nem központi lány, visszahúzódós, aranyos, átlagos külsejű, akkor is legalább 3-4 pasi van, akiről később kiderül, hogy oda van azért a lányért. Mintha 4-5 ször annyi fiatalabb pasi lenne, mint lány 30 alatt. Miért? Egyedül maradok, ha nem versengek? Gyanús.
2014. máj. 17. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet. 8.000 Ft/fél óra.
2014. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így van.


Én is akárhányszor megismerek egy lányt tuti lecsapnak rá előbb mint én.

Én sem vagyok az a nagy dumás, bulizós pasi. És egyszerűen így nem találok párt magamnak.

Sajnos a külsőm is gondot okoz, de legalább teszek érte.

Ha egy lány nekem szimpatikus, főleg ha rám mosolyog vagy köszön is, rögtön zavarba kerülök és sajnos sok idő mire rászánom magam arra hogy megismerjem de akkor már késő, vagy olyanba botlok bele aki már foglalt.

Sajnos ez ilyen.

Egy lányért küzdeni kell!


Nem kell sok pénz, meg jó duma, menő cuccok, jó külső!


Amit én tudok hogy kedvesnek, és figyelmesnek kell lenni, viszont jobban mint a többiek akik még udvarolnak egy lánynak. És nem várni a csodákra, hanem lépni mielőbb ha alkalom van rá!

Én mindig itt rontom el és sajnos sok idő telt el mire rájöttem erre....

2014. máj. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zavarba gyüttem Mónika!!! Amúgy sajnos igaz. Nem is értem mit szeretnek a lányok az olyan fiúkban akik csak kihasználják őket!
2014. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ha nem rögtön lép a pasi, hanem gondolkozik még 1-2 hónapot, akkor a lányok 98% utána még ha tetszene is, nem tekinti férfinak a személyt, mert tutyimutyi. Már rájöttem.
2014. máj. 17. 23:02
 5/6 Noydra ***** válasza:
Hát barátom, ha 1-2 hónapot vársz a semmire, ne csodálkozz, ha azt hiszik, hogy nem akarsz tőlük semmit...
2014. máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Zavarba gyüttem Mónika!!! Amúgy sajnos igaz. Nem is értem mit szeretnek a lányok az olyan fiúkban akik csak kihasználják őket!"

Hát lehet hogy a pasiknak külsősként nézve egyértelmű, h mikor használnak ki valakit, de ha valaki érzelmileg benne van a dologban, onnantól kezdve könnyű megvezetni...

2014. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!