Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-25 feletti magányos fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 feletti magányos fiúk, nem unjátok még a sok facebookos posztot =tudom, nem kötelező ott lenni), ahogy a párkapcsolatban lévő ismerősök közül sok azt osztja meg, hogy, , nagyszerűen van xy társaságában"?

Figyelt kérdés
Nekem ez 27 évesként kutya rossz érzés, hogy 3 éve senkim sincs férfiként. Persze ettől még nem törlöm magamat faceről, hetente csak kétszer nézek fel így is.
2014. máj. 17. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Aszondod?
2014. máj. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem szokásom irigykedni.
2014. máj. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel az utcára se menj ki, az is tele van boldog párokkal.
2014. máj. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szívesen megyek, ha olyanokat látok. Igen, kissé irigykedem, tudom nem szép dolog, de ez van.
2014. máj. 17. 23:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok ilyen csak kirakatkapcsolat. Gondolkozz el azon, hogy miért akarják ennyire bizonygatni, hogy márpedig nekik milyen jó?
2014. máj. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:

Nem,mert leszarom.Akinek idegesítenek az irományai,azt letörlöm,vagy elrejtem a kiírásait és mindenki boldog.Egyéni szociális probléma,hogy ki mivel égeti magát.

Ezek a kiírások szerintem szánalmasak és a fele se igaz,csak xy a világ tudtára akarja adni,hogy neki milyen ku*v@ jó,meg mennyire szereti xy-t.Például akik hetente kiírják ország világ elé,hogy mennyire szeretik a párjukat,általában pont azok nem éreznek semmit.


UI:B*z1ság a facebook és egy tökéletes eszköz arra,hogy még több droid legyen,aki képtelen valódi kommunikációra és kapcsolattartásra.

2014. máj. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rossz, nem rossz érzés, egyszerűbb ha beletörődsz. És hidd el nekem, jobban is jársz szingliként, tudom, most még nem így látod, de úgyis rá fogsz jönni, hogy te nyertél többet azzal ha nincs senkid.


Ahogy írták előttem: a Failbook egy nagy rakás szar, az életre nézve (szerencsére) nem reprezentatív

2014. máj. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!