Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Szóval, én 14 éves vagyok, és megtetszett egy 12 éves lány (semmi perverzség). El akartam hívni fagyizni vagy sétálni, de az iskolában vagy nem találtam, vagy mások előtt kínosnak tartottam volna, hogy egy "kislányt" hívok el, ezért nem beszéltem vele. Ráírtam facebookon, hogy megmondaná-e, hogy mikor megy kéziedzésre, mert szeretnék tőle kérdezni valamit!? Pár szót "beszélgettünk" erről, mert nem akarta elmondani, de akkor rájöttem, hogy belülről teljesen ugyanaz mint én (voltam). Majd mivel semmit nem volt hajlandó megmondani (érthető, mivel azt sem tudta, hogy ki vagyok) megkérdezte, hogy egyáltalán mit akarok tőle kérdezni? Én ott leírtam neki, és ő erre azt mondta, hogy van barátja.

Szerintem kamuzott... Mivel, mint mondtam nagyon hasonlít rám, számítottam rá, hogy ezt fogja mondani. Legjobb fiúbarátjával beszélgettem, ő azt mondta, hogy nem tud róla, hogy lenne barátja, pedig elég sokat vannak együtt. Iskolában sem látom soha olyan fiúval, akivel esélyes lenne, és facebookon sincs semmi jel arra, hogy lenne neki. És egy 12 éves lánynak nem hiszem, hogy máshol lenne fiúja. Ráadásul, rákérdeztem, hogy ki az (nem tolakodóan) és csak azt hajtogatja, hogy nem ismerem... Egyszerűen csak fél tőlem, mert egyáltalán nem ismer, de ezt nem akarja bevallani.

Valahogy annyira szép és most már tudom, hogy beszélgetni is lenne miről, de annyira félénk (mint én voltam), hogy szinte esélytelen lenne.

Mit tanácsoltok?

Tudom, hogy még fiatal vagyok, ő meg még fiatalabb, és várjak szeptemberig, úgyis lesznek új lányok stb...

Köszi.


2014. máj. 22. 16:40
 1/1 anonim válasza:

Hát kicsit érdekes szitu.

De valószínű hogy nem tetszel neki,és ezért nem mond semmit.

De a suliba oda mész hozzá félre hívod és megkérdezed hogy van-e kedve elmenni valahova ha nemet mond valószínű hogy nem tetszel neki.

De sok más lány van még! Szóval egy visszautasítás semmi.

2014. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!