Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem vagyok magas, helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok magas, helyes menő pasi, akkor csak ilyen szexuális kisugárzás nélküli szürke egér barátnőm lehet?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 07:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed alapján te is csak egy szexuális kisugárzás nélküli szürke egér vagy. Nem értem, akkor mire a nagy elvárás. Nem az öltözékedtől nem leszel szürke egér, hanem a gondolkodásodtól, esetedben erről nem beszélhetünk. Szóval ja.
2014. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Dehogyis! Tégy úgy, mintha neked nem kellenének! Ne hozzanak zavarba! A nők mindig a kihívásokat hajtják. Mellesleg emellett legyél nagyon jó arc, kedves, segítőkész, megértő, vicces, tudj főzni, legyen kocsid, ha lehet ne is egy, ha házad van az sem árt, ne járj bulizni, lesd minden kívánságát meg még legyen 5millió másik tulajdonságod, ami tetszik nekik.

TÚRÓT! Légy önmagad! Ha van olyan csaj akinek ez tetszik, és önmagadért kellesz neki, és ez kölcsönös, akkor és csak akkor éri meg elkezdeni bármilyen kapcsolatot.

Kivéve, ha csak egy estére kell... akkor tégy úgy, mintha az összes fent felsorolt dolog meglenne...

2014. máj. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nagyon gáz a kérdés....ahogy korábban kifejtették: zavar, hogy szürke egér vagyok, semmi kisugárzással, de a hozzám való lány nem kell kösz...na gratula---- Mellesleg a szexuális kisugárzás és a szürke egér nem feltétlenül tartozik össze. Vagy neked a szexuális kisugárzás a plasztikázott cici és száj? Mert akkor jaaa...ahhoz kevés vagy és a "szürke egér" lányokhoz is, mert azok meg a jó fej pasikat keresik és te nem vagy az
2014. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
én inkább örülök ha a pasik nem olyan magasak 153cm vagyok és 15 éves : ) :D
2014. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hímr*ngyó a kérdező.
2017. aug. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!