Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha a korombeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a korombeli lányoknak túl "kisfiús" vagyok, a tinikhez viszont meg már túlkoros?

Figyelt kérdés
25 vagyok de 18-20 körülinek szoktak nézni..
2014. máj. 24. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeséget írok, de nekem azoknál a férfiaknál szokott ilyen benyomásom lenni, akik ezt az idióta ...nem is tudom milyen...divatot követik. Nehéz volna most pontosan körül írnom, hogy konkrétan mire gondolok, ezt mindig akkor konstatálom, amikor látom az illetőt
2014. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem a stílusomról beszélek, hanem az adottságaimról. Olyan az arcom, mint egy tizenévesnek.
2014. máj. 24. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:
ellensúlyozhatod az öltözködéseddel például. de segíteni csak úgy tudok, ha küldesz egy képet.
2014. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 17-18 évesekhez szerintem nem vagy túlkoros
2014. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
8 évvel fiatalabb lánnyal kezdjek? Mi közös lehet bennünk? Főleg látva hogy a mostani tinik milyenek..
2014. máj. 24. 12:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Én pl. 18 voltam, mikor összejöttem az akkor 25 éves párommal. Azóta is együtt vagyunk, és nagyon szeretjük egymást. Szerintem vannak érettebbek a tinik között, de te tudod, nem akarom ráderőltetni a fiatalabbakat. Majd lesz más, aki meglátja az érettebekben az értéket. Csak azt tudnám, hogy akkor mégis mit vársz tőlünk?? Ha a veled egykorúak fiatalnak néznek, fiatal csajt meg nem akarsz.. Várj még akkor 10 évet, akkorra már talán nem 18-nak fogsz kinézni. Vagy menj arcplasztikára. Jobbat nem tudok.
2014. máj. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, mondjuk hogy akkor a 18 körüliek közül keresnék, de egyáltalán hol tudok velük ismerkedni?
2014. máj. 24. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!