Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik osztálytársam elhívot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik osztálytársam elhívott moziba és igent mondtam, de nem hiszem, hogy lesz ebből valami, mert én nem vonzódom hozzá. De megbántani se szeretném! Mozi után mondjam meg neki, hogy ennyi, nincs több?

Figyelt kérdés

Két éve ismerem és már 2x hívott el, de nemet mondtam. Most igent mondtam és meglátom mi lesz belőle...De mint mondtam nem hiszem hogy lesz belőle valami. A srác aranyos, jó a stílusa, de nem olyan helyes...

15/L


2014. máj. 24. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat

igen a kulso az kulso

2014. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
vagy, mielőtt kifizeti az 1700Ft-ot a jegyedre....
2014. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod megbántani, legyél vele őszinte. Mondd el, hogy elmész vele moziba, de ne reméljen ettől többet. Ha tisztességes vagy vele, nem hagyod, hogy beleélje magát olyan dolgokba, amire nem adsz neki esélyt. De ha eddig ezt nem mondtad meg, akkor igen, mozi után közöld vele.
2014. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mozi előtt közöld vele. Meggondoltad magad és ennyi.
2014. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

sokan kereskedünk sokfelé. semmi baj. nincs ebben rossz szándék. és tényleg nem tudhatod biztosan előre.


azért jó, ha hamar elmondod neki, mert onnantól nem nyomaszt, hogy mi legyen. onnantól szabad vagy, és a lelkiismereted is nyugodt.


n

2014. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mozi előtt mondd el, de a meghívást ne mondd le.

Mondd meg, hogy elmész vele, de ne számítson sokra.

2014. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!