Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan/hol ismerkedjen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/hol ismerkedjen egy olyan srác, akinek nincs nagy társasága?

Figyelt kérdés
Nincs egy nagy szociális hálóm, amin keresztül meg tudnék ismerni új lányokat. Hogyan keressek párt?
2014. máj. 24. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban! :D

Amúgy bárhol. Járj el rendezvényekre, fesztiválokra, strandra, színházba, moziba, plázába stb. Lényeg, hogy ne ülj otthon és ne várd a sült galambot. :)

2014. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt
2014. máj. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
chat.hu
2014. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gonosz és érzéketlen dolog lesz amit írok, én nem értek egyet vele, de hátha esetleg abba a rétegbe tartozol akit nem érdekel az esemény tartalma: holnap kapásból az 56-osok terén. Ezer lámpás éjszakája. Haverom azt mondta, hogy 16-30 éves korosztályban rengeteg szingli lány illetve nő szokott kint lenni. Egy próbát megér ha gondolod! Bár nem tudom, én egyszerűen nem tudom rávenni magam, hogy egy olyan eseményen csajozzak, ahol az eltűnt gyerekekért zajlik a rendezvény.


16/F

2014. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem pesti vagyok..
2014. máj. 25. 08:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyvárosi vagy (megyeszékhelyek), akkor a neten kívül csak a szórakozóhely lehetősége maradt, semmi más. De akkor már a net jobb, csak ellenőrizni kell, hogy ne legyen kamu profil!!! :D
2014. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!