Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Én rossz fiú vagyok. " - Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Én rossz fiú vagyok. " - Mit jelent ez első randi előtt egy nagyon félénknek tűnő fiú szájából?

Figyelt kérdés

Nos, helyzet a következő: Már egy ideje kerülgetjük egymást egy sráccal, és ma megkérdezte, h elmennék-e meginni vele valamit. Nagyon szégyellősen tette, mert nevetgélt közben, és mihelyt kimondta, rá is vágta, h nem mí, tehát próbálta úgy kérdezni, h ne legyen ciki, ha visszautasítom, elég zavarban volt. (Ez már a második próbálkozása volt, mert korábban már akart randira hívni, de kitérő választ adtam.) Ezúttal akartam mutatni, h érdekel engem, ezért határozottan mondtam, h igen, van kedvem. Örült a válszomnak, aranyos, közvetlen, mosolygós volt, és ekkor történt egy számomra fura dolog: tudatta velem, h ő rossz fiú. Rákérdeztem, h nős-es. Mondta, h nem, dehogyis. Látszott rajta, h nem ilyesmire gondol. Kérdeztem, h szed-e drogokat, erre huncutan mosolygott ,h már nem. (nagyon lázadó fiatlkora volt, akkor biztos kipróbát ezt-azt, de ez nem zavar. már nomális harmincas férfi.)


Szerintetek én reagálom túl ezt a rossz fiú témát? Mire kell gondolni, mikor egy srác ilyet mond? Magamtól arra gondolnék, h arra, h egy s_ggfej, aki lépten-nyomon félre lép, és csak a szexre megy, de itt biztos nem erről van szó, mert annyira szégyenlős. Ha ennyire félénk, akkor hogy rossz fiú? Vagy a visszahúzódó férfiak, vadállatok a szexben? Vagy lehet, h csak vm fekete üzletben vesz részt? De annak meg nem sok köze van az első randihoz... Légyszi írjon az, akinek már volt dolga "nagyon félénk rosszfiúval"!


előre is köszönöm a válaszokat!



2014. máj. 24. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A szégyenlősség lehet profik színjátéka is :) Csak szólok. :)
2014. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó :D :)


Sikeres Csábítás: Mondott vmit, ami nem normális, nem is hétköznapi, Te pedig: Ezen agyalsz, hogy mit érthetett rajta, vajon mire gondolhatott, miközben a tudatalattiddal végig rágondolsz. :) :D


Ez a cél az Ő részéről. Esetleg mondol hasonlókat, amiket említett?


Remélem nem lőttem le semmit...

2014. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

harmincas volt drogos? az nem félénk!


palira vesz :D szétdug. eldob. :)


30+F

2014. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!