Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj, ha 2. randira még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha 2. randira még nem viszek virágot?

Figyelt kérdés
Igazából egy közös ismerős hozott össze minket, és az első levélben el is hívtam találkozóra a lányt, így lényegében véve az első randi volt az ismerkedés kezdete is. Lesz 2. randi, de én még elsietettnek érezném, hogy virágot vigyek, annyira még nem alakult ki bennem az érzelem/vonzalom, meg nem akarom őt megbántani sem, hogy ha most virágot kap, de később esetleg valami miatt mégse őt választom, akkor megsérüljön lelkileg. Több időre van szükségem ahhoz, hogy alaposabban megismerkedjünk, nem tudom, ilyen esetben mikor illik virágot vinni. Megköszönném, ha tudnátok segíteni.

2014. máj. 24. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem egy virág beleférne igazán ha meg nem jön be annyira akkor minek randiztok?
2014. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1: Miért ne adjak neki esélyt? Amúgy meg nem arról van szó, hogy nem jön be, csak előtte nem volt semmi ismerkedésünk, az 1. randi volt az abszolút kezdet, ennyiből nem egyszerű igazán megismerni a másikat, eldobni viszont nem fogom őt csak azért, mert most még esetleg nem ismerem őt annyira, hogy sokkal többet érezzek iránta, mint szimpla tetszés és szimpátia.
2014. máj. 24. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!