Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan nő, aki nem nézi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki nem nézi egy srác családi hátterét, hogy kik a szülei, mivel foglalkoznak, mennyit keresnek, (milyük) van?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert nekem sem testvérem, sem édesapám nincs, csak anyám él. Ő is elég szegényes, diploma, intelligencia, kedvesség ide vagy oda? Ez rossz pont a nőknél? Erről nem tehetek. Semmit sem kaptam otthonról, csak szeretetet. Nem tettek alám autót és felém lakást 27 évesen. Amim van, az mind saját kezem által. Mennyire zavarja egy nőt (2 barátnőm volt, de nem vittem őket oda sosem)van annak a szüleit, hogy az én szüleimhez nem annyira lehet menni (egyedül él, kis lakás, nem fényűzés).
2014. máj. 25. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen van, de nem kell álszenteskedni.


Mert a ugyan a "gazdagság" nem fokmérője ki mennyire szorgalmas, de ha valaki becsületesen csinálja a dolgát az ritkán templom egere...

2014. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van, akit nem zavar, de őt meg az zavarná hogy nem tudod leírni helyesen, hogy "mijük" :S
2014. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de te sem vagy túl okos, ha nem veszed észre, hogy azért tettem zárójelbe, mert nem tudom, hogyan kell helyesen írni, mert ezt nem használom gyakran, csak betettem oda. Gondolkozz! A kérdésre válaszolj és ne ezt hozd összefüggésbe.
2014. máj. 25. 13:19
 4/12 A kérdező kommentje:
Van egy kb 10 millió forintot érő régi téglalakása, meg egy nagy kertje és kb 2 milliót érő melléképület és 300 ezer ft-os tyúkólja. De belül régies lakás. Elavult. Kívül 8 ablak, mind szigetelt nyílászárós, plusz garázs. Belül két lcd tv, két laptop (régebbiek), 2 milliós konyha benne mosogatógép stb. Van mosógépe újfajta, drágább porszívója, kazánháza stb. De eléggé elavult, ezért nem tetszene egy nőnek idejönni.
2014. máj. 25. 13:23
 5/12 A kérdező kommentje:

Körülírtam, igaz feleslegesen, de legyen viszonyításotok. Ilyesmi lakásra lehet gondolni.


[link]


Persze bekőporozva, új csatornákkal.

2014. máj. 25. 13:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Mindíg megnézem a pasi családi hátterét, bár nem elsősorban az anyagiak dominálnak. Volt már rossz kapcsolatam egyik exem családja miatt.

Olyanokra gondolok, hogy;

anyuci pici fia - kizáró ok (nekem társ kell nem egy gyerek)

Nem mindegy elváltak-e a szülők (ne kizáró ok, de a szocializáció miatt nem is mindegy)

Milyen a családdal a kommunikáció.

Betegségek; szerintem érdemes azt is megismerni.


Amit leírsz kérdező az nálam nem kizáró ok, de lehet neked nem lenne jó mivel én jó körülmények közt nőttem fel, nekem normálisak olyan programok amik másnak nem és lehet neked kellemetlen lenne mert nincs rá pénz vagy azt se tudod eszik-e vagy isszák az adott dolgot. (mondjuk példaképp, minden télen síelni szokott menni a család; mindenkinek van felszerelése, és a gyerekek 2-5 éves koruk óta csinálják elég jól, neked lehet gond lenne mert nem csináltad még sose a felszereléssel is bajlódnál stb.) én nem tekinteném bajnak, de sajnos azt tapasztalom a pasik önbecsélüsét sérti ha a barátnőjük jobb anyagi helyzetben van, magasabb végzettségű stb. persze lehet csak én futottam össze rossz egyénekkel.

2014. máj. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Édesapám 45 évesen elhunyt daganatban. Nem váltak el, nagyon szerették egymást. Nem vagyok anyuka pici fia.
2014. máj. 25. 13:28
 8/12 A kérdező kommentje:
Én pedig minden éven két haverommal elmegyek ejtőernyőzni, lehet ez pedig neked lenne rossz, hogy nem mernéd, vagy nem szeretnéd. Ugyanez a felállás.
2014. máj. 25. 13:31
 9/12 A kérdező kommentje:
Vagy mondom azt, hogy van egy 280-300 ezret érő modernebb horgászfelszerelésem, 5 bot-5 orsó stb kiegészítők. Lehet ez pedig nem tetszene neked. Ehhez jön sokfajta területi engedély 50 ezer ft-ért. Megint ugyanaz. Csak a példa erejéig hoztam fel, mindenki mást szeret, másban jó. Igaz ha az értékrendek ütköznek, akkor nincs kapcsolat sem.
2014. máj. 25. 13:33
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy férfiként beleugatok, de nagyon emlékeztetsz a "sógoromra" (azért idézőjelben, mert még nem volt esküvő):


Ott is a tiédhez hasonlóak (sőt, szerintem rosszabbak) a családi körülmények, ami abszolút nem is lenne baj, elvégre nem az ember választja meg, hogy milyen családba születik.

Viszont az nekem k****ra visszatetsző, hogy az egész család s*gge kint van a gatyából, de az a srác is 300ezer Ft-ot költ el egy biciklire, és úgy vesz 80ezerért okostelefont (amire amúgy semmi szüksége), hogy emellett volt olyan időszak, hogy gyakorlatilag zsíros kenyéren élt, mert nem volt pénze.


Nekem a szülők alám-fölém tettek mindent, van önálló keresetem, meg merem kockáztatni, hogy jobban élek, mint a magyar átlag, mégse dobnék ki ennyi pénzt egy horgászfelszerelésre. Pláne nem akkor, ha szerencsétlen édesanyám egyedül nevelt volna fel nélkülözések közepette...


26F

2014. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!