Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem nagyon tetszik az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nagyon tetszik az egyik lány osztálytársam haverok vagyunk de én szeretném ha járna velem de nem néz az osztályba senki semmibe mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. máj. 25. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát először próbálj meg vele bensőségesebb kapcsolatot ápolni vele puszta haverságnál abból még lehet bármi :)sok sikert a lánynál :)
2014. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi rólam még annyít picit visszahúzódó nem túlszép picit sportos vagyok
2014. máj. 25. 19:51
 3/5 A kérdező kommentje:
15 éves fiú vagyok
2014. máj. 25. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem figyelj a viselkedesere, hogy vajon o hogyan nez rad.. Pl nevet minden poenjaidon, elnezobb veled, tenyleg odafigyel arra amit mondaasz, jo jel... Amugy hol laksz?
2014. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyíregyháza
2014. máj. 25. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!