Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek fiúk, őszintén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fiúk, őszintén, minden külsőre kicsit is csinos, magára adó tizen és huszonéves lány, , ribizli, , valamilyen szinten?

Figyelt kérdés
Vannak ezek a Kristóf típusú pasik (Budapest éjjel meg nappal is), akiknek 10 ből 8 huszonéves lány képtelen ellen állni még akkor is, ha minden ki tudja, hogy csak egy menetre kell a lány az ilyen pasinak. Mégis belemennek a játékba, aztán sírnak. Persze lehet mondani, hogy keress olyat, aki nem ilyen és nem a szépfiúk kellenek nekik, csak az a bökkenő, hogy amég egy ilyet is talál átlag alatti külsejű pasiként, addig annyi durva bánásmód és elutasítás ér, hogy nem lesz kedved már semmihez. Szépfiúnak hogyan lehet lenni, magabiztosnak, flegmának, női nyelven tökéletesen értőnek, hogy lehet lenni, csakis születni lehet rá?
2014. máj. 29. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanulható, de előre szólok, a többi férfitársad leszól majd téged. Irígyek lesznek:D
2014. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látom, hogy az átlagos külsejű és rendes srácok akik hajtanak kedves módon egy szép lányra, azok mindig le vannak koptatva. Ugye ez a Fanni elküldte most a Márkot, aki kedves aranyos, rendes srác, hogy dughasson egy jót a Kristóffal (aki nem nézi, az nem tudja, de élőben is ez megy sajnos). Mint írtam, sajnos mindig ezt tapasztalom, hogy élőben is ez megy.
2014. máj. 29. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Uhh, nem, engem nagyon visszataszítanak ezek a fiúk, kiborsózik a hátam tőlük. Nem nézem a sorozatot, viszont tudom,hogy tényleg hasonló a helyzet a való életben is...


Azt tudom,hogy én soha nem tudnék Nő létemre így viselkedni és csak numerákra,egy éjszakás kalandokra összpontosítani - pláne,ha valaki levesz a lábamról a kedvességével, az udvariasságával.

2014. máj. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne nézz ilyen baromságokat.
2014. máj. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem nézek ilyen műsorokat és szánalmasnak tartom, hogy valaki elhiszi, hogy ez a valóság.

Nálad a kedves töketlent jelent. Ha nem viselkedsz férfiként, miért várod, hogy úgy kezeljenek?

Nem kell otromba bunkónak lenni, de egy minimális kiállásod legyen már.

2014. máj. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!