Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem ezzel a férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem ezzel a férfival hosszú távon? Én szeretnék tőle komolyabb kapcsolatot. L21

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,megismerkedtem egy 40 éves férfival.Igazából hónapok óta nézegettem,de nem számoltam rá,hogy valaha is észre vesz.Mégis megtörtént egyik este a csoda.Most 3x voltam a lakásán,szeretkeztünk is nem egyszer,ott aludtam nála.Tetszik nekem,mert humoros,azonos az érdeklődési kör,és külsőre is megfelel,átlagos,mivel nem vékony,csúnyának tartja magát,de én szeretem az erőteljesebb férfiakat. Elméletileg megbeszéltük a dolgot,oda jutottunk,hogy néha,úgy hetente találkozhatunk.Pár naponta keressük egymást e-mailben vagy sms ben.Most itt tartunk. A legelején azt mondta, túl fiatalnak tart.Ez zavar,és nagyon rossz érzés.Én sosem tudtam a korosztályommal mit kezdeni,nem tudok rájuk felnézni.Nagyon szeretném vele ezt az időnként együttet megpróbálni.Ha ez folytatódik,szerintetek mire számíthatok? Én nem zárkóznék el semmitől.

2014. máj. 30. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Hajrá!
2014. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Hatalmas bajok vannak... nincs kedvem most kifejteni. Elég volt belegondolni.
2014. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ameddig rendes veled, okés a dolog, de arra vigyázz, nehogy csak kihasználjon! :)
2014. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
családja mellett csinálja, vagy elvált?
2014. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a probléma. Szerintem 10 év különbség alaphangon belefér, ha 20 fölött van mind a két fél, a 20 meg attól függ, h ti át tudjátok-e hidalni.
2014. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elvált,van két gyereke,de ez engem nem zavar
2014. máj. 30. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani kérdező,és elnézést előre is az általánosításért(pedig vannak kivételek). De ahogy haladunk előre a időben egyre inkább az lesz a gyakori,hogy a 19-22 éves lányok a 35-40 éves férfiakkal lesznek kapcsolatban? Biztos én vagyok a hülye de szerintem inkább a saját korosztályában kéne keresnie nőt. Persze az is igaz,hogy a férfiak túlnyomó része kapva kap a lehetőségen ha egy 21 éves lány érdeklődik iránta. Bocsánat saját vélemény.


A kérdésre válaszolva: Természetesen van!

2014. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem attól, hogy fiatalabb vagy nála nem probléma. A szerelemben nem a kor számít. Ha pedig elvált, akkor semmi akadálya. Sok sikert!
2014. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!