Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csalódtatok már akkorát...

Csalódtatok már akkorát férfiban/nőben, hogy évekig, vagy hosszú hónapokig gyakorlatilag nem tudtatok kapcsolatot elképzelni mással?

Figyelt kérdés

Velem egy éve szakított a barátom durva módon, ami az egész világról alkotott addigi szép képet teljesen felülírta. És én úgy látom magamon azóta is, hogy teljesen közönyös vagyok.


És hallom másoktól, hogy "sosem randizom többé", de aztán mégis randiznak. Én meg úgy látom, betartom ezt az ígéretet...


Veletek volt olyasmi, hogy ránézni sem tudtatok senkire vagy komolyabban vagy még szórakozásból sem? Vajon van olyan, hogy valaki tényleg soha többé nem keres párt?


27 L


2014. máj. 27. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
igen. :( én sem tudok ránézni más pasira.
2014. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát kb. 1 évig tartott, míg túltettem magam egy szakításon, első és igaz szerelmemnek gondoltam, ő jelentett mindent és egyszer csak lelépett...
2014. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy évig nőre sem néztem. (tényleg)
2014. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem még nem volt ilyen szerencsére, és nem is nagyon láttam olyat, aki ezt a nem randizom többé dolgot tényleg betartotta...
2014. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is voltam így.
2014. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

de mennyi ideig?:) amúgy köszönöm a válaszokat, megnyugtattak.


egyébként, én is csak 26 évesen éltem át ezt a nagyon durva felfordulást, hálás vagyok érte, hogy érett felnőttként talált rám ez a tragédia, így jobban tudom kezelni, és volt 26 szép évem:)

2014. máj. 27. 20:41
 7/7 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:

Sajnos igen.Szar érzés,amikor az ember talál valakit ebben az elcseszett világban és azt hiszi róla,hogy ő más,aztán kiderül,hogy nem csak ugyanolyan,mint a többi,hanem még rosszabb is,mert félrevezet,hazudozik és később hátba döf.

Azzal,hogy abból a lányból kiábrándultam,egyidejűleg kiábrándultam az egész női nemből és kezdek egyre inkább kételkedni benne,hogy 18 év felett lehet normális lányt találni.

23/F

2014. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!