Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, te egy rendes, jellemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, te egy rendes, jellemben megfelelő, azonos hullámhosszon lévő, megfelelő testalkatú férfi fejétől el tudtok vonatkoztatni, hogy az nem tetszik, de minden más igen? Én nőknél ezt a pici esztétikai hibát el tudom nézni. Ti?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Én speciel nem.Nagyon fontos számomra, hogy az arcában lássak valamit.Természetesen még mondhatják rá mások, hogy ronda az arca...De ha nekem tetszik,akkor tetszik :)


Lehet testre másoknak bénán néz ki,nekem mégis az arc miatt bejön a teste is.

2014. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]



De te kedves első miért nem, miért vagy ilyen? Tehet erről szegény srác? Akkor miért kínzod nem-mel?

2014. jún. 1. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán! Legalább is nekem, nem a külső dominál. Hiába néz ki jól az illető, ha nem tudok vele együtt nevetni, beszélni, közös programokat szervezni. Nálam a 70-30%-ra a belső, maga az ember érdekel és dominál.
2014. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alapesetben azt mondanám, hogy nem. De egyszer egy mások által tök csúnyának mondott (de nem igénytelen, csak 170cm, soványka, szőrös, kocka) pasi volt a legjobb barátom, annyira megszerettem a belsejét, hogy simán a külsejét is egyszerűen gyönyörűnek látom, immáron 7 éve:)


27 L (én szép vagyok)

2014. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan sokszor volt már, hogy olyan férfi megtetszett, akit sokan rondának tartottak, de olyannal nem jönnék össze, akit én rondának tartok... és az azért élt. nem "kis" esztétikai hiba. Amúgy sztem a linkben szereplő férfi nem kifejezetten ronda.
2020. júl. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!