Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz komoly párt, kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Nem csak az én problémám, amit most felvázolok. A fiú barátaim 90%-a ugyanebben a helyzetben van, mint én. Egyszerűen nem találunk normális, komoly párt. 23 éves, leszbikus nő vagyok. Eddig szórakoztam, most pedig rádöbbentem, hogy ez mostmár unalmas. Szeretnék egy komoly barátnőt, de akárkivel ismerkedtem eddig, vagy szórakozni akart szintén (biszex), vagy pedig nem jön be. Elkeseredtem, hogy aligha lehet olyan lányt találni, aki szintén komoly kapcsolatot keres, jövővel, aki nőies, értelmes és céltudatos. Néha már úgy érzem, hogy nekem vannak túl nagy igényeim, amikről lemondani képtelen vagyok, próbáltam már. Ugyanígy éreznek a fiú barátaim is a nőkkel kapcsolatban. Tényleg ilyen nehéz, vagy csak mi szerencsétlenkedünk?

2014. jún. 3. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek nehez...
2014. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy a szerencsétlen. Mindenki zárkózott a mai világban, ha meglátunk valakit, mindenkiben a rosszat látjuk meg, előítéleteink vannak, félünk. Ez a 21. század.


20/L

2014. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mi nem félünk, tudjuk, hogy mit akarunk, de egyszerűen nem jön össze. Valahogy kibújik a szög a zsákból mindig.
2014. jún. 3. 19:19
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos a 2-es jól mondja szerintem, én is ezt tapasztalom 24 éves fiúként. Komoly kapcsolatra és hosszútávra nagyon nehéz párt találni.
2014. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
nekem van egy kómoj kapcsolatom a job kezemmel ő hagyon el ha tud!
2014. jún. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Írsz nekem üzit?
2014. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
90%

Teljesen jó a kérdés...bárcsak tudnám rá a választ!

22 éves bisex vagyok. Találok-e komoly kapcsolatot? NEM. Sokan mondják -valószínűleg joggal-, hogy a bisexek, csak kalandot keresek. Nos, én nem. Egyszerűen csak nem akarom kijelenteni magamról, hogy én hetero vagyok, avagy leszbikus. Nekem nem az a fontos, hogy kinek mi van a lába között, hanem, hogy ki milyen ember. Az emberbe szeretek bele, nem pedig a nemébe. Nyilván am kell ehhez leszbikus hajlam, hogy vonzódjak egy nőhöz, de most nem ez a lényeg.


A pasiknál azt látom, hogy el vannak kényelmesedve. Panaszkodnak, hogy nem találnak jó nőket, miközben arra is sok esetben képtelenek -tisztelet a kivételnek!!!!-, hogy oda menjenek egy szórakozóhelyen vagy egy bárban vagy akárhol, kezdeményezni, beszélgetni, meghívni egy italra vagy bármi. Pedig szerintem teljesen normális dolog az, hogy egy fiú kezdeményezzen...inkább, mint egy lány a fiúnak! És ezt nem csak én mondom. Sok barátnőm van ugyan ezen a véleményen. Már csak azzal, ha egy fiú, van olyan bátor és oda jön és mosolyog és megszólít, már azzal el tud kápráztatni egy lányt! Ez szerintem nem a világ vége. Mi rossz lehet abból, ha valakihez odamész kezdeményezni? Semmi!!! Szóval fiúk, ne legyetek már ilyen teszetoszák!!!!


A leszbikus lányok. Na ők nem félnek elmondani, hogy hogyan éreznek! :) Belegondolva...nem is tudom mikor flörtöltem utoljára pasival. Annak ellenére, hogy mennyivel nehezebb leszbikusként ismerkedni, mivel a társadalom nem igazán fogadja ezt el (és nem is fogja itthon soha), sokkal bátrabbak a lányok. De valóban leszbikusként jóval nehezebb szerintem. Nem voltam még am kifejezetten leszbikusoknak szervezett bulikon vagy rendezvényeken, de lehet egy próbát megérne. Viszont én is sokszor futok bele olyan leszbikus nőkbe, hogy némelyik maszkulinosabb, mint egy kigyúrt pasi...és hát bocsi de ha nővel szeretnék lenni, akkor nőies nőre gondolok.


Szóval nem vagy szerencsétlen, és nem vagy egyedül sem, sőt az elvárásokból sem kell faragni. De nem tudom mi a megoldás. Gondoltam anno, hogy majd az egyetemen jobb lesz a helyzet...de nem. Szórakozóhelyeken szinte reménytelen. Nálam most fog következni a társkereső oldal...félek tőlük, de egy próbát azért megér...hátha ott bukkanok rá a nagy Ő-re.


Nekem is fontos, hogy a páromnak legyenek ambíciói az élettel kapcsolatban, legyen tanult, ha férfi akkor legyen férfi, ha pedig nő, akkor nő! Nem hiszem, hogy ezek, amiket Te vagy én felsoroltunk, túl nagy igények lennének. Csak egyszerűen nem kacsintott még ránk a szerencse. De hiszem, hogy van valaki valahol, akit csak nekünk szántak!!! Szóval kitartást!!!

2014. jún. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

"nekem van egy kómoj kapcsolatom a job kezemmel ő hagyon el ha tud!


19:47"


kómoj?

job?

hagyon?


Ülj vissza az iskola padba és szépen lassan olvasgasd az MHSZ-t!

2014. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,mint te,kedves kérdező.Igaz,hogy én biszex vagyok,és csak 19 éves,de nem találok se olyan lányt,se olyan fiút,aki akar komoly kapcsolatot és be is jön.Szóval ezzel nem vagy egyedül sajnos. :)
2014. jún. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szintén úgy vagyok ezzel mint az utolsó válaszoló, vhogy nemtől függetlenül nem jön össze a komoly kapcsolat, kalandokba pedig nem szívesen bonyolódom:)

20/L

2014. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!