Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz komoly párt, kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Nem csak az én problémám, amit most felvázolok. A fiú barátaim 90%-a ugyanebben a helyzetben van, mint én. Egyszerűen nem találunk normális, komoly párt. 23 éves, leszbikus nő vagyok. Eddig szórakoztam, most pedig rádöbbentem, hogy ez mostmár unalmas. Szeretnék egy komoly barátnőt, de akárkivel ismerkedtem eddig, vagy szórakozni akart szintén (biszex), vagy pedig nem jön be. Elkeseredtem, hogy aligha lehet olyan lányt találni, aki szintén komoly kapcsolatot keres, jövővel, aki nőies, értelmes és céltudatos. Néha már úgy érzem, hogy nekem vannak túl nagy igényeim, amikről lemondani képtelen vagyok, próbáltam már. Ugyanígy éreznek a fiú barátaim is a nőkkel kapcsolatban. Tényleg ilyen nehéz, vagy csak mi szerencsétlenkedünk?

2014. jún. 3. 19:15
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szia! Szerintem ne add fel, próbálkozz előbb-utóbb kell találnod valakit aki ugyanazt keresi mint Te. Tudom én is meleg férfiként, hogy milyen nehéz találni valakit, de én azért sem fogok kalandozgatni...
2014. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azért ehhez hozzátenném, hogy azok a fenemód csajozós leszbikusok hipergyorsan mennek át nyusziba, ha barátok előtt/otthon/melóban/utcán/bárhol kell felvállani a kapcsolatot.

Flörtölni, meg dugni azt igen. Felelősséget vállalni? Ugyanmár.


Milyen az a kapcsolat, ahol a jelenlétedben tagad le a másik? Vagy konkrétan az ablakon át kell távozni, kora hajnalban, nehogy meglássanak? Meg még miatta azon parázni, hogy nehogy TE túl b-uzis legyél, mert akkor mi van ha XY rájön?!


Ez tizenévesen még nagyon izgi, tiltott szerelem meg minden, meg még nincs egzisztencia, alkalmazkodni kell anyádékhoz, de 25-30 évesen? Megalázó, és olyan szinten ássa alá érzelmileg a kapcsolatot...

2014. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!