Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges hogy a nő akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy a nő akivel ismerkedtem, így rázott le?

Figyelt kérdés

szóval ismerkedtünk már egy ideje, mindkettőnknek tetszett a másik, volt csók is és minden jól ment, viszont most nem nagyon ér rá semmilyen módon mert vizsgaidőszak van, ez tényleg lehet ilyen durva vagy csak le lettem pattintva?

különben nem ilyen álszent kamuzósnak ismertem meg őt, szóval naivan abban reménykedem hogy tényleg csak tanulni kell és e miatt, szerintetek? 23/F


2014. jún. 5. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért a vizsgaidőszak kemény, szerintem teljesen normális hogy nincs olyan sok ideje.
2014. jún. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jelenti azt, hogy lerázott. A vizsgaidőszak egy kemény időszak, legyél türelmes, sajnos ezen át kell esni, és majd utána meglátod, hogy hova alakul a dolog. Sokat nem tehetsz, gondolom azért a tanulás mellett van saját élete is, úgyhogy nem szakíthat időt az ember mindig mindenre. Várj, állj mellette, bíztasd és valószínűleg nem lesz gond. :)
2014. jún. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, remélem igazatok van, de mindig ő jár a fejemben :D
2014. jún. 5. 08:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Te nem jártál egyetemre? Egy vizsgaidőszak átlagos nehézségű egyetemen olyan, mint két érettségi 1.5 hónap alatt
2014. jún. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem sajnos , és az övé átlag feletti :D
2014. jún. 5. 09:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor gyorsan iratkozz be még nem késő!


Ő hova jár?

2014. jún. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sokat kell tanulni vizsgaidöszakban , telefonon vagy facebookon skypon keres? sztem tényleg igazat mond
2014. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!