Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! A discóban hogy NE...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A discóban hogy NE viselkedjen egy férfi?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 16:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne igya le magát, ne verekedjen-balhézzon, és ne molesztálja a lányokat.
2010. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
pedig a verekedés bejön nekik (mármint azoknak a lányoknak akik discoba járnak...) játszani kell az alfahímet és ennyi!
2010. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
16:19 csak egy paraszt verekedik, és mi lányok nem szeretjük bocs
2010. jan. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
16:21 "csak egy paraszt verekedik" - te már csak tudod, kis pisis
2010. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
16:26 igen drágám, én már csak tudom! és a válaszodból látszik, hogy te is kis paraszt vagy, szal veled nem vitatkozom, nacsá pfff
2010. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Az előzőnek: okoska, használd a lepcses szádat, arra amire igazán jól tudod - cumi
2010. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
hoppá, van különbség aközött, h vidéki discoba mész vagy egy jó pesti szórakozóhelyre. mivel én pesti vagyok, azt mondom: ne legyél hullarészeg, ne nyomulj, értsd meg ha nem akarunk semmit (és menj el), ne verekedj, ne rángass tánc közben. ha csak ... akarsz akkor menj oda táncolni, ha ismerkedni akkor inkább hívd el beszélgetni v vmi italra. csak bátran :) (és normálisan) 21/L
2010. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

16:21: hogy is fogalmazzak: discoba nem a rendes, angyallelkű lányok szoktak járni.

A válasz: mindenkivel bánj tárgyként (ettől függetlenül még legyél intelligens!), ha nem tetszik neki, akkor szétcsapsz!

2010. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Látom,elég primitív válaszok érkeztek.

Nos,bármilyen szórakozóhelyre mész,akadnak ott normális emberek is,meg tahók is.Ki ilyen,ki olyan.Vannak olyan lányok,akiknek bejönnek a nagyszájú,bunkó parasztok.Ezek a lányok olyanok is általában.

Vannak normális,rendes lányok,akik szeretnek diszkóba járni,és nem szeretik,ha egy pasi nyomul,tapiz,részeg,és verekedős.Ha rockzenét szeretnének,attól még ugyanúgy normálisak lennének.ha komolyzenét,akkor is.

Magam részéről nem szeretem,ha nyomulnak,tapiznak,káromkodnak,részegek,verekednek.Azt szeretem,ha bátrak,jókedvűek.Mondjuk már annyira nm érdekel a téma,mert van párkapcsolatom hosszú ideje,a párommal járunk diszkóba.Egyikünk se iszik,nem dohányzunk,elvagyunk a magunk baráti körével.Párom nem szeret verekedni,és elég csendes,ismerkedtünk,találkozgattunk,összejöttünk.

Ennyi a véleményem,ha lepontozol,egészségedre.Ez azt jelenti,hogy magadra vettél valamit.További szép estét mindenkinek! :-)

2010. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17.01-hez címezve: Tök mindegy, hogy vidéki, vagy pesti diszkóba mész. A pesti mitől különb? Voltam már nagyon rossz pesti buliban, meg eszméletlen jó vidékiben is. Meg fordítva is.
2010. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!