Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nő a 3. randin ragaszko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő a 3. randin ragaszkodik hozzá, hogy ő állja a költségeket, az szimpatikus, vagy inkább taszító számotokra?

Figyelt kérdés
(Eddig a férfi állt mindent)

2014. jún. 5. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus lenne de persze nem hagynam, akarmennyire ragaszkodik:)
2014. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha az előző kettőn én álltam, persze. Nem vagyok híve annak a szereposztásnak, hogy mindig mindent a férfi fizessen. Szerencsére a menyasszonyom sem így gondolja, sőt, neki öröm, ha néha meghívhat valahova.
2014. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak mert kicsit viccesen megjegyezte a pasi h de feminista vagyok:) de nekem ez nem erről szól, nem ettől lesz jobb önérzetem, csak nem várom el,hogy mindíg mindent ő fizessen:)
2014. jún. 5. 17:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Igazad van, én sem szeretem, ha mindig a barátom fizet. Néha én is meghívom és ragaszkodom hozzá, hogy én fizessek.

De van, hogy sütök neki sütit. :)

2014. jún. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én Életemben még csak 1x találkoztam olyan nővel aki kifizette a vacsoráját. ( 51 F ) A helyedben a következő randira vinném a jeggyűrűt. Még 1 ilyen nőt nem fogsz találni hátralévő napjaidban.
2014. jún. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Félreértettelek, te vagy a nő. Én megkérném a kezed, a pasi helyében. Vagy így látatlanban, mivel ilyen csak a mesében van. Eddig mindig mindent nekem kellett fizetni. ( -1 kivétel )
2014. jún. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
+ Előzőhöz. Volt, hogy az első randin a hölgy rendelt még +2 üveg bort, hogy azt hazavinné mert olyan finom. A bolti ár x szereséért. Mosolyogva fizettem, mivel lúzer vagyok. Utánna meg csodálkozott, hogy hiába hívogat,.
2014. jún. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, aranyos vagy:) hűha, a boros hölgy nem volt szívbajos:D az azért elég pofátlanság volt:D
2014. jún. 7. 13:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam mindig be akart szállni a költségekbe. Mondtam neki hogy majd ha ő hív valahova akkor fizethet ő. :)
2014. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 WheneverYouWant ***** válasza:

Attól függ ki hívott el kit... Engem az idegesít sokszor hogy első találkozásra egy 500 forintos burgerre nem hívhatom meg a kisasszonyt mert "nem fogadhatja el" nem akar nekem tartozni..

C'MON MAAAAAAAN 500 forint!

A tanácsom hogy veszekedni ne veszekedjetek rajta... ne ragaszkodj hozzá túlságosan. Mond hogy ma te szeretnéd állni.. ha azt mondja hogy nem mert fizetni márpedig ő fog akkor engedj neki és többé ne beszéljetek róla.

2014. nov. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!