Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen az a szokás ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a szokás ezen az oldalon, hogy ha leírom, hogy ronda srácként csakis elutasítást kapok, akkor küldenek is választ, hogy küldjek képet és ők őszintén leírják mi lehet a baj? Aztán miért nem válaszolnak?

Figyelt kérdés
Írok nekik, küldök képeket. Jó ha 6 vagy 7 képet kérő emberből 1 ha visszaír, hogy van e gond, ha igen, akkor mi, vagy nem tudja mi a gond stb. Ha már kérnek, akkor nem illene valamit válaszolni? Holott 2 perce kérte az összes a képet és egyik sem ír vissza. Akkor miért kéri? Nem értem. Komolyan mondom lehet velem van baj, hogy választ várok olyantól, aki előtte választ ígért. Ez kb nekem olyan, ha eladok valamit, akkor pénzt kapok érte.
2014. jún. 7. 23:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%

Ha naív vagy, az nem baj, de ostoba ne legyél!

Remélem az arcod is rajta volt a képeken, mert akkor valószínű viszont látunk a napiszar-on!

Miért itt kell képeket osztogatni???

Nincs olyan ismerősöd aki a szemedbe mondja, hogy ronda vagy mint az állat?????

2014. jún. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az a baj ,hogy tegnap 15-en vártunk a képre de senkinek nem küldted
2014. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én válaszolok 110%.
2014. jún. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is szoktam képe kérni, de sose kapok. Akkor az milyen szokás? Így hogy segítsen az ember?
2014. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Küld képet nekem akkor. Visszaírok.


L

2014. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mert nem akarják beismerni hogy végig igazad volt, hisz akkor nem tudnák a sületlenségeiket mantrázni.
2014. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül kérdező.. Ezen az oldalon én is küldtem magamról képet lányoknak, de egy sem válaszolt.. 17/F
2014. jún. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már ilyen de nem érdekel, mert többnyire válaszoltnak a lányok. Aki nem válaszol az meg magát minősítni.
2014. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!